با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

حفظ سلامتی مردم و جامعه اولویت اول ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا است

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان نظارت و کنترل جدی و مستمر فرمانداران و دستگاه های متولی استانی بر مبادی ورودی را ضروری دانست و گفت: کنترل مبادی ورودی و خرجی استان همچنان دنبال می شود و غربالگری در این مناطق با جدیت بیشتری ادامه خواهد داشت.

منتشر شده

روی

سعید ناجی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر سعید ناجی در جلسه هماهنگی فرمانداران و دستگاه های استانی کنترل مبادی ورودی  استان به صورت ویدئو کنفرانس، افزود: باید تا زمانی که شرایط به حالت عادی بازنگشته تمامی تمهیدات در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در استان با هماهنگی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اجرائی شود.

وی از هرمزگانی ها خواست تا با درک شرایط فعلی و به منظور حفظ سلامت خود و عزیزانشان از تردد غیرضروری اجتناب کنند و بیان کرد: از هم استانی های عزیز می خواهیم که ترددهای غیر ضروری بین منطقه ای و درون شهری را به صفر برسانند و  در خانه های خود بمانند و از سفرهای خارج از استانی پرهیز کنند تا بتوان زنجیره شیوع کرونا را شکست.

ناجی با اشاره به آمار تردد مسافران نوروزی به هرمزگان گفت: آمار تردد به استان حکایت از کاهش زیاد سفرهای نوروزی به هرمزگان را دارد و در برخی مناطق این آمار به صفر رسیده است.

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با بیان اینکه برخی افراد آگاهانه یا از روی بی اطلاعی مقررات بهداشتی را زیر پا می‌گذارند، افزود: در نواحی که شاهد تمرد و شکستن حدود تعیین شده از سوی بهداشت باشیم مجبور خواهیم شد که تمهیدات ویژه ای در آن حوزه ها  اتخاذ شود چون حفظ سلامتی مردم، شهروندان و جامعه اولویت اول ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا است.

وی با اشاره به اینکه تمامی افراد باید از دستورالعمل وزارت بهداشت در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا پیروی کنند، افزود: همچنین تمام صنوف، دستگاه ها، واحدهای تولید، کارخانجات و تمام حوزه های که مشمول تبعیت از دستورالعمل های بهداشتی هستند باید دستورالعمل های صادر شده از سوی وزارت بهداشت را به درستی انجام دهند.

ناجی خاطرنشان کرد:  دستگاه های اداری که موظف به حضور در ادارات هستند و در آماده باش کامل قرار دارند باید آمادگی لازم را برای مقابله با هر شرایطی را داشته باشند.

وی با بیان اینکه اگر چه استان به موقع برای مقابله با کرونا وارد عمل شد و با برنامه ورود کرد، اضافه کرد: با همه اقدامات صورت گرفته تا کنون همچنان نیاز به تشدید و تمدید فعالیت های پیشگیرانه در خصوص شیوع این بیماری هست و نیازمند دقت و تلاش بیشتر برای کمک به مجموعه بهداشت و درمان است.

وی با تقدیر از کادر درمانی که در این روزهای سخت خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند، خاطر نشان کرد: از پزشکان و پرستان که بی وقفه در مراکز درمانی در حال ارائه خدمات هستند  تشکر می‌کنیم و قدردان زحمات آنها هستیم.

خبرنگار: بهاره بیژنی

ادامه ی خواندن

اجتماعی

حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در آيين تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، دکتر علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، سردار سهرابی جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور، جمعی از خانواده های معظم شهدا و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان هرمزگان، آيين تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان هرمزگان برگزار شد.

در این آيين، ناوسالار یکم رضا رکن الدینی به عنوان مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هرمزگان معرفی و از زحمات سردار حبیب الله میرزایی مدیرکل سابق این اداره کل با اهدای لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد.

همچنین در این آيين، از کتاب یوسف دربرگیرنده برگزیده داستان های کوتاه دفاع مقدس و مقاومت، رونمایی شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

زمینه استقرار حکمرانی هوشمند در هرمزگان فراهم شود

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: با بهره گیری از ابزارهای لازم، باید زمینه استقرار حکمرانی هوشمند در هرمزگان، به عنوان استان پایلوت فراهم شود.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در نشستی که ظهر امروز چهارشنبه به ریاست محسن خاکی نهاد سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان برگزار شد، آخرین وضعیت ارتباطات در استان مورد بررسی قرار گرفت.

خاکی نهاد در این نشست اظهار کرد: ابزار موثر برای استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل زیرساخت های ارتباطی، تدوین بسته های سخت افزاری و نرم افزاری، بهره‌گیری از فرآیندهای هوشمند، تعامل و مشارکت بخش خصوصی و دولتی باید به عنوان الزام های دستیابی به حکمرانی هوشمند مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی، با بیان اینکه تمامی اعضا باید طرح ها و برنامه های خود در حوزه حکمرانی هوشمند را به اشتراک بگذارند، گفت: با بهره گیری از ابزارهای لازم، باید زمینه استقرار حکمرانی هوشمند را در هرمزگان، به عنوان استان پایلوت فراهم کرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان، محرومیت زدایی، رفع تبعیض، عدالت در توزیع امکانات و ارائه خدمات بی منت به مردم را مهمترین سرفصل های سیاست گذاری دولت سیزدهم در محورهای مختلف عنوان و خاطر نشان کرد: ارائه خدمات مطلوب و ارزان در حوزه ارتباطات حق مردم است و باید با ایجاد شرایط رقابتی سالم و ضمن توجه به حقوق متقابل کلیه ذینفعان، خدمات قابل ارائه در این بخش را ارزان به دست مردم رساند.

این نشست با حضور مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری هرمزگان، مدیران کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات، ارتباطات زیرساخت و تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب شرق، مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه هرمزگان و مدیر نمایندگی اپراتور ایرانسل در استان برگزار شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

نشست كميته مديران ارتباطات و امور بين الملل كلانشهرها

مریم پاسالار در نشست كميته مديران ارتباطات و امور بين الملل كلانشهرهای ايران عنوان كرد: شهرهای خلاق ميدانی برای شكوفايی خلاقيت مردم است .

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مريم پاسالار در اين نشست كه با حضور دکتر بهادری جهرمی سخنگوی رییس شورای اطلاع رسانی دولت و مديران ارتباطات و امور بين الملل كلانشهرهای ايران در تهران برگزار شد گفت: نگاه مديران ارشد بايد در حوزه روابط عمومی به سمت سويی باشد كه از ظرفيت های بانوان در اين حوزه به نحو احسن استفاده شود و قطعاً اگر از زاويه ديگری به روابط عمومی ها نگاه شود ميتوانيم انديشمندانه بودن و خلاقانه بودن و ظرافت اين حوزه را به آسانی كشف كنيم.
وی بيان داشت: در اين جلسه بانوان مدير در حوزه روابط عمومی حضور ندارند و تنها نماينده بانو در اين حوزه از شهر بندرعباس است و خرسندم كه شهردار بندرعباس در اين امر پيشگام بوده و به بنده اعتماد كردند.
پاسالار در بخش ديگری از سخنان خود عنوان كرد : هم انديشی در روابط عمومی ها يک مزيت و امتياز بزرگ است زيرا اين حوزه در حال حاضر بزرگترين سرمايه سازمانی برای هر مجموعه است و ميتواند افكار عمومی و مردم را در جهتي هدايت كند كه تعامل و همكاری و همياری مردم را در حيطه های مختلف به همراه داشته باشد.
مدير ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس اظهار داشت: استفاده از ظرفيت شهرهای خلاق از جنبه اقتصادی بايد تقويت شود و ايجاد نمايشگاه‌های دايمی و موقت جهت تقويت اقتصادی توليد كنندگان محصولات خانگی امری اجتناب ناپذير و ضروری است.
مريم پاسالار بيان داشت: شهرهای خلاق ميدانی برای شكوفايی خلاقيت مردم است و نشان دادن اين خلاقيت در شبكه شهرهای خلاق نياز به يک پيوستگی و تعامل فراگير و كاملا گسترده دارد كه بايد همه شهرهای خلاق در اين مسير گام بردارند.
وی تأكيد كرد: خروجی نشست های ملی بايد اثرات مثبت خود را در مناطق و شهرها نشان دهد و قطعا بار علمی و تخصصی اين نشست تجربه ای ارزنده برای همه مديران خواهد بود.
پاسالار تصريح كرد: گسترش فعاليت های فرهنگی به خصوص مباحث هنر مردمی در هر شهر توسط ارگانهای مختلف پيگيری ميشود اما شهرداری ها به واسطه تعامل بيشتر با مردم و جامعه ميتوانند پيشرو باشند. وی با اشاره به برگزاری جشنواره فيلم صد ثانيه ای تهران در گذشته گفت :رويدادهای هنری و فرهنگی اين پتانسيل را دارند كه به عنوان درگاه توليد محصول و كالای فرهنگی در شهرداری ها تبديل شوند و شهرداری ها به عنوان متولی مديريت شهرها اين وظيفه را بايد به نحو احسن انجام دهند.
پاسالار در ادامه سخنان خود خاطر نشان شد: از ظرفيت مديران كلانشهرها می توان به عنوان رايزن فرهنگی استفاده كرد و تربيت نيروهای انسانی متخصص و كار آمد در اين بخش در نهايت به سرمايه های انسانی پيشرو و خلاق تبديل خواهند شد.
مدير ارتباطات و امور بين الملل شهرداري بندرعباس در نشست ديگری كه با حضور دکتر محسن پیرهادی رییس فراکسیون مدیریت شهری مجلس برگزار شد با اشاره به سهم آلايندگی و ارزش افزوده گفت: ساز و كار اين مسايل بايد به گونه ای باشد كه منافع شهرداری ها و منابع اين بخش برای توسعه شهرها به موقع تامين شود.
اين مقام مسول در خصوص تفكيك بودجه روابط عمومی ها و ارزش افزوده صدا سيما نيز با طرح مساله استفاده صحيح و بجا از منابع و منافع برون سازمانی شهرداری ها تاكيد كرد:شهرداری ها و روابط عمومی های شهرداری بخش بزرگی از برنامه های فرهنگی و تبليغاتی و محيطی شهرها را بر عهده دارند و در بحث بودجه همواره نياز به تامين هزينه برای توليد و ترويج آثار و توليدات می باشند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها