با ما ارتباط برقرار کن

انرژی

فروش گاز مایع و نفت سفید در هرمزگان ساماندهی می شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: ثبت نام در طرح خرید و توزیع گاز مایع و نفت سفید بصورت الکترونیک به منظور ساماندهی به وضعیت نابسامان خرید کپسول گاز توسط هم استانی های عزیز در استان در حال انجام است.

منتشر شده

روی

عبدالله احمدی کمر پشتی در گفت گو با خبرنگار تجارت جنوب آنلاین، با تاکید بر لزوم ساماندهی گاز مایع و نفت سفید به ویژه کپسول گاز در استان، گفت: به منظور ساماندهی توزیع گاز مایع و نفت سفید، شفاف سازی مصرف کنندگان مجاز، تخصیص سهمیه، عملیات خرید و توزیع فرآورده‌های گاز مایع و نفت سفید بصورت الکترونیک در استان در حال انجام است و از هم استانی های عزیز تقاضا داریم به منظور ارتقا و تسریع در ارایه خدمات در این حوزه مراحل ثبت نام خود در سامانه را هر چه زودترانجام دهند.

وی تاکید کرد: آن دسته از هموطنانی که واجد شرایط دریافت سوخت گاز مایع و نفت سفید هستند باید با ثبت نام در سامانه درخواست فرآورده های نفتی به آدرس: https/:newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت سرپرست خانوار در این سامانه اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان در خصوص نحوه ثبت نام در سامانه طرح خرید و توزیع گاز مایع و نفت سفید بصورت الکترونیک گفت: هم استانی های گرامی کافی است برای ثبت نام با ورود به سامانه اعلام شده، کد ملی سرپرست خانوار، کد پستی محل سکونت، کد ملی اعضای خانوار به همراه شماره کارت بانکی که قصد پرداخت بها سوخت با آن را دارند را وارد کنند و مراحل ثبت نام خود را تکمیل و از خدمات خرید الکترونیک کپسول گاز بهره مند شوند.

احمدی کمر پشتی،با بیان اینکه نظارت برنحویه تحویل وکنترل بر قیمت دو دلیل عمده ضرورت ساماندهی فروش کپسول گاز در هرمزگان است، افزود: با اجرای این طرح خرید گاز مایع و نفت سفید بسیار آسان و با قیمت مصوب دولتی از طریق دستگاه های کارتخوان(pos) و دریافت رسید از عاملان توزیع امکان پذیر می‌شود و یکی از مهمترین دغدغه های هم‌استانی های گرامی در فصول مختلف سال برای تهیه سوخت مرتفع می‌شود.

انرژی

اجرای مانور نوسازی شبکه برق رسانی در هرمزگان

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: چهارمین مانور فراگیر شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان با رویکرد اصلاح شبکه برق رسانی در سراسر استان برگزار شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، حمید ساعد پناه با اعلام این خبر گفت: این مانور با حضور ۱۴۲ نیروی عملیاتی در قالب ۴۳ اکیپ اجرایی و ۶۲ خودروی عملیاتی سبک و سنگین اجرا شد.

ساعد پناه افزود: جمع آوری ۷۳ پایه فشارمتوسط و ۹۸ پایه فشار ضعیف اضافی و جایگزینی ۱۵ پایه فشار متوسط و ۱۷ پایه فشار ضعیف جدید با پایه های فرسوده از اقدامات انجام شده دراین مانور بوده است. در این مانور نیز ۴۰۰ مقره تعویض و ۲۷ ساعت نجومی جدید نصب شد.

وی اضافه کرد: ۱۵ دستگاه پست زمینی نیز بصورت خط گرم سرویس شد. ضمن اینکه ۸۲۰ چراغ با توان ۱۹۰ کیلووات تعدیل شد.

ادامه ی خواندن

اخبار شهرستانها

طرح برق رسانی به شهرک فرهنگیان رودان به بهره برداری رسید

طرح برق رسانی به شهرک فرهنگیان رودان با حضور استاندار هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق در مراسم افتتاح این طرح گفت: در ایام دهه فجر در شهرستان رودان ۱۰ کیلومتر شبکه برق رسانی، ۶۰ دستگاه ترانسفورماتور و یکهزارو ۶۱۸ چراغ روشنایی معابر افتتاح می شود.
مصطفی طبیبی افزود: برای بهره برداری از این پروژه ها ۱۰۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
در دهه فجر ۶۷ طرح برق رسانی در استان هرمزگان با اعتبار ۷۵۶ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

ادامه ی خواندن

اقتصادی

افتتاح ۶۷ طرح برق رسانی در دهه فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان از افتتاح ۶۷ طرح برق رسانی در دهه فجر خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهندس هاجر عبدی گفت: در ایام دهه فجر ۴۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی،۱۴ کیلومتر شبکه فشار ضعیف زمینی، ۹۴ کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی، ۱۳ کیلومتر شبکه فشار متوسط زمینی، ۲۴۰ دستگاه پست هوایی و ۳۵ دستگاه پست زمینی به بهره برداری می رسد. در این ایام نیز ۷ هزارو ۲۹۴ چراغ روشنایی معابر جدید نصب می شود.وی اعتبار هزینه شده برای این طرح ها را ۷۵۶ میلیارد ریال اعلام کرد.

مهندس عبدی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۱۹۷ کیلومتر شبکه فشار متوسط به طول شبکه توزیع برق استان افزوده شده است. در این مدت نیز ۴۵۵ دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۶۷ مگاولت آمپر نصب شده است. وی اضافه کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۴ هزارو ۴۴۲ چراغ روشنایی معابر به تاسیسات این شرکت اضافه شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: با نصب و بهره برداری از این پروژه ها طول شبکه فشار متوسط استان به ۱۵ هزارو ۷۰۰ کیلومتر و شبکه فشار ضعیف به ۹ هزارو ۳۷۰ کیلومتر افزایش یافت.با اضافه شدن ترانسفورماتورهای جدید مجموع ترانسفورماتورهای در حال بهره برداری استان به ۲۷ هزارو ۹ دستگاه به ظرفیت ۴ هزارو۷۷۵ مگاولت آمپر رسید. به گفته وی، هم اکنون ۲۸۵ هزار چراغ روشنایی معابر در سطح استان روشن است که ضریب نفوذ روشنایی به شهرها و روستاهای استان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

مهندس عبدی در ادامه گفت: در حال حاضر ۷۲۲ هزار مشترک از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استفاده می کنند که ۱۵ هزار مشترک در سال جاری پذیرش شده اند. وی تصریح کرد: شبکه های توزیع برق در گستره وسیعی از استان هرمزگان پراکنده شده که باتوجه به اقلیم خاص استان و وجود مناطق ساحلی و کوهستانی باعث شده نگهداری از شبکه و تاسیسات برق رسانی با چالش جدی روبرو شود. رطوبت بالای مناطق ساحلی باعث شده عمر مفید این تاسیسات به یک سوم کاهش یابد و پایداری شبکه را دچار اختلال کند. با این وجود تلاش می شود با سرویس به موقع تاسیسات، شبکه پایدار بماند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق در بخش دیگر از سخنان خود گفت: ارائه خدمات غیرحضوری برق که از امسال اجرایی شده یکی دیگر از گام‌هایی است که صنعت برق با هدف تحول دیجیتال و دولت الکترونیک برداشته تا خدمات خود را به طور کامل خیرحضوری کند. در حال حاضر تمام خدمات  برق مانند، استعلام‌های برقی، درخواست انشعاب، مشترک جدید و خدمت‌های دیگر به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود  و نیازی به حضور مردم به ادارات برق یا دفاتر پیشخوان دولت نیست.

مهندس عبدی اضافه کرد: مشترکان می‌توانند از طریق درگاه‌های خدمات الکترونیک مانند میز خدمت الکترونیکی موجود در سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان یا  اپلیکیشن “برق من” خدمات مورد نیاز خود را غیرحضوری دریافت کنند.

به گفته وی، ارائه این خدمات به صورت غیرحضوری گام  مهم صنعت برق برای کاهش مراجعه مردم به اداره‌ها در شرایط سخت امروزی است.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها