×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 2 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 15 خبر
معاون استاندار هرمزگان: مدیران باید در دسترس رسانه‌ها باشند

سعید ناجی روز پنج‌شنبه در بیست و پنجمین نشست شورای اطلاع رسانی هرمزگان به عملکرد شورای اطلاع‌رسانی استان اشاره و افزود: ارتباط بین این شورا و رسانه‌ها برای تنویز افکار عمومی و کاربردی باشد.
وی ادامه داد: مدیران باید در دسترس رسانه‌ها باشند و انتظار است برای شفاف‌سازی عملکردها پاسخگوی رسانه‌ها باشند و یک ارتباط دوسویه برقرار کنند.

معاون استاندار هرمزگان افزود: رسانه‌ها در شرایط سخت کنار مدیران استان‌ها بوده لذا انتظار می‌رود خدمات دولت را به نحو شایسته‌تر در اختیار رسانه‌ها قرار دهند تا مردم از عملکرد دولت آگاه شوند.

ناجی در بخش دیگری با اشاره به این جمله که رهبر انقلاب توهین به رییس جمهوری را حرام دانسته‌اند، عنوان کرد: درپی اهانت برخی از افراد به رییس جمهوری، رهبر معظم انقلاب اسلامی این اقدام را حرام دانسته است.

وی ابرازداشت: درحالی که رییس جمهوری و دولت در این سال‌ها خدمات فراوانی ارائه دادند برخی افراد به خود اجازه می‌دهند ادب و اخلاق را فراموش کنند و بدترین توهین به رییس جمهوری کنند.                                                        
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان ادامه داد: در این مقطع چهل ساله اخیر کشور مورد هجمه فراوان دشمنان قرار گرفته و در این مقطع حساس برای عبور از این مشکلات نیاز به وفاق و همدلی داریم.

در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد هرمزگان گزارشی از عملکرد این شورا در یکساله اخیر ارائه کرد و افزود: شورا به دنبال تعامل با رسانه‌ها بوده و همواره نقد رسانه‌ها را می‌پذیرد.

مدیران رسانه‌های استان نیز پیشنهادهایی را درخصوص  بهبود عملکرد شورا، مشکلات پیش رو ، پاسخگو نبودن مدیران به رسانه‌ها و درنظر گرفتن توانمندی رسانه‌ها ارائه دادند.

برچسب ها :