با ما ارتباط برقرار کن

اقتصادی

بدون ضامن، از بانک مهر ایران تسهیلات بگیرید!

اگر شما هم در ارائه تضامین مورد نیاز برای دریافت وام مشکل داريد، بايد بدانيد بانک مهر ايران به‌تازگي پرداخت تسهيلات بدون ضامن را اجرايي کرده و مي‌توانيد تنها با يک فقره چك ضامن خودتان شويد!

منتشر شده

روی

در این روش که بر مبنای امتیاز اعتباری مشتري است، متقاضي دريافت تسهيلات، نيازي به ارائه ضامن ندارد و در صورتي که امتياز اعتباري وي اجازه دهد، خودش ضمانت تسهيلات دريافتي را بر عهده گرفته و تنها با ارائه يک برگه چک مي‌تواند تسهيلات مورد نظر را دريافت كند.

مشتریان بانک مهر ایران می‌توانند در صفحه نخست نرم‌افزار همراه‌بانک وارد بخش تسهیلات شوند. در اين بخش مشتريان مي‌توانند تسهيلات دريافتي خود و اطلاعات مربوط به اقساط باقي‌مانده اعم از تعداد، مبلغ و موعد سررسيد را مشاهده کنند. گزينه‌اي با عنوان درخواست تسهيلات آنلاين نيز در اين صفحه وجود دارد که با انتخاب آن، كاربر وارد بخشي مي‌شود كه مي‌توان تقاضاي تسهيلات آنلاين را انتخاب كند. پس از اين نوبت به انتخاب شعبه و حسابي مي‌شود كه فرد مي‌خواهد بر مبناي آن وام قرض‌الحسنه دريافت كند. در مرحله بعد وضعيت مشتري از نظر اقساط معوق يا چك برگشتي سنجيد مي‌‌شود.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، این بانک در راستای گسترش ابزارهاي بانکداري نوين، خدمتي جديد را بر بستر همراه‌بانک خود ارائه كرده است. بانك مهر ايران كه پيش از اين افتتاح حساب آنلاين و همچنين درخواست تسهيلات آنلاين را بر بستر وب‌سايت و همراه‌بانك خود ارائه كرده بود، به‌تازگي امكان درخواست تسهيلات بدون ضامن را نيز روي نرم‌افزار همراه‌بانك خود ايجاد كرده است.

بارگذاري مدارك مرتبط با هويت مشتري، شغل و محل سكونت وي در مرحله بعد انجام مي‌‌شود. به همين ترتيب مشتري مراحل بعدي را نيز روي همراه‌بانك خود طي مي‌كند. در صورتي كه گردش حساب و امتياز اعتباري وي اجازه دهد، تسهيلات به وي پرداخت مي‌شود و مشتري پيش از آن تنها لازم است يك فقره چك صيادي را به‌صورت حضوري يا از طريق پست به شعبه مورد نظر برساند.

تسهیلات بدون ضامن چه مزیتی دارد؟

ارائه ضامن یکی از چالش‌های اصلی براي دريافت وام به شمار مي‌رود. دريافت ضامن‌هاي متعارف در شبکه بانکي مشکلاتي را براي بانك‌ها و مشتريان آن‌ها ايجاد كرده است. از يك سو ممكن است شما به ضامن‌هاي متعارفي كه بانك‌ها از شما طلب مي‌كنند، دسترسي نداشته باشيد، اما در عين حال مشتري خوش‌حسابي باشيد. همين مسئله باعث مي‌شود از دريافت وام بانكي محروم شويد. روي ديگر سكه فردي است كه مي‌تواند تضامين مختلف مورد تأييد بانك‌ها را ارائه كند، اما ممكن است با بدحسابي مشكلاتي را براي خود، بانك و ساير مشتريان بانك ايجاد كند. از اين جهت كه بانك را براي وصول اقساط تسهيلاتش به دردسر بيندازد و اين مسئله قدرت تسهيلات‌دهي بانك را كاهش داده و باعث شود امكان پرداخت تسهيلات به ساير مشتريان از بين برود يا به موعد آن تعويق بيفتد.

شیوه‌ای که در کشورهای توسعه یافته از آن بهره مي‌برند، مبنا قرار دادن امتياز اعتباري مشتري است. بر اين اساس بانک بنا به امتياز اعتباري که هر مشتري با عنايت به رفتارهاي مالي پيشين خود داشته، ريسك فرد را ارزيابي كرده و تصميم مي‌گيرد به وي تسهيلات پرداخت كند يا خير و اگر قرار است به وي تسهيلات پرداخت شود، مقدار آن چقدر باشد.

اکنون بانک مهر ایران به‌عنوان بانک پیشتاز در حوزه خدمات نوین بانکی، توانسته فرآيند دريافت تسهيلات را براي مشتريان خوش‌حساب خود آسان كند. مشتريان بانك مهر ايران مي‌توانند در صورتي كه بر اساس گردش حساب خود، مشمول دريافت تسهيلات مي‌شوند، نسبت به دريافت تسهيلات بدون ضامن اقدام كنند. در صورتي كه مشتري مشمول دريافت تسهيلات شود، نسبت به درخواست امتياز اعتباري خود اقدام مي‌كند.

بانك با بررسي امتياز اعتباري مشتري و در صورتي كه وي امتياز لازم را داشته باشد، نسبت به پرداخت تسهيلات بدون ضامن به وي اقدام مي‌كند. گفتني است امتياز اعتباري هر مشتري بر اساس تسهيلاتي است كه تا كنون از بانك مهر ايران و ساير بانك‌ها دريافت كرده است. بر اين اساس هر چقدر مشتري نسبت به پرداخت اقساط تسهيلات خود خوش‌قول‌تر باشد، امتياز وي بالاتر است و بالعكس، هر چقدر مشتري در پرداخت اقساط تسهيلات دريافتي خود سهل‌انگاري كرده باشد و سابقه اقساط معوق در كارنامه وي به چشم بخورد، امتياز اعتباري وي پايين‌تر خواهد بود.

سقف پرداخت تسهیلات بدون ضامن، همان سقف ۳۰ میلیون تومانی است که بانک مرکزي براي تسهيلات قرض‌الحسنه تعيين کرده است. ميزان تسهيلاتي كه به هر فرد قابل پرداخت است، بر اساس گردش حساب مشتري و حداكثر تا ۳۰ ميليون تومان خواهد بود.

از آنجایی که مشتریان بانک مهر ایران شامل يک جامعه ۱۰ ميليون نفري مي‌شود، اين بانک براي افزايش كيفيت و بالا بردن سرعت خدمت‌رساني همواره پيشگام ارائه خدمات بانكداري نوين بر بستر ابزارهاي غيرحضوري بوده است.

کاهش رفت‌وآمد مشتریان به شعب بانکی می‌تواند کاهش سفرهای درون‌شهري را در پي داشته باشد که هم به حفظ سلامتي شهروندان كمك مي‌كند و هم مي‌تواند برداشتن گامي در راستاي كاهش آلودگي هوا به شمار رود.

اجتماعی

دریافت نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی و نشان عالی مسئولیت اجتماعی توسط فولاد هرمزگان

نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیتهای اجتماعی در محل مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان بعنوان سفیر و‌ مر‌وج‌ مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر بعمل‌ آمد.
به گفته هوشمند سفیدی مسئول جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی محورهای اصلی مورد ارزیابی در این جشنواره ۱۲ مورد شامل سازماندهی و ساختارسازی مسئولیت اجتماعی بوده است‌.
لازم به ذکر است که دو مبحث روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی هم همپوشانی کامل با یکدیگر داشته اند و از این روست که جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی به شکل مشترک برگزار شده است‌.
همچمین در پایان این جشنواره نشان عالی مسئولیت های اجتماعی به شرکت فولاد هرمزگان اهدا و از مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر بعمل آمد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه ایجاد کرده است

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه سومین کنگره سراسری مدیران حرفه‌ای ایران گفت: حیات شرکتها به توسعه آنها وابسته بوده و در این میان شرکت فولاد هرمزگان کمیته رفع موانع تولید و توسعه را ایجاد کرده است تا به فرموده مقام معظم رهبری در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطاالله معروفخانی اظهار داشت: ما در فولاد هرمزگان توانسته‌ایم با ایفای نقش پایدار فروش اسلب در بازارهای صادراتی هدف و حضور پایدار در بازارهای داخلی و صادراتی، از یک سو بازارهای داخلی را مدیریت و از سوی بازارهای هدف خارجی و صادرات به بازارهای جهانی را توسعه ببخشیم.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری، توسعه بومی‌سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی را در برنامه استراتژیک فولاد هرمزگان قرار  داده ایم.

وی ادامه داد: ما نگرشی نو در سازماندهی، تامین، نگهداشت و توسعه پایدار منابع انسانی در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی شرکت فولاد هرمزگان داریم.
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: توجه به انتظار جامعه پیرامونی از فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع فولادی در کشور، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، از اینرو  فولاد هرمزگان تعاملات ارزش افزا با جامعه از طریق انجام اثربخش مسئولیت‌های اجتماعی را افزایش داده تا علاوه بر حضور موثر در جامعه استان هرمزگان بتواند تصویر بیرونی شرکت  را ارتقا و بهبود دهد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: از نگاه ما حیات شرکت‌ها به توسعه آنها بستگی دارد. از این رو توسعه و ارتقای کیفی، کمی و نوآورانه ظرفیت‌ها،تکنولوژی‌ها، فرایندها و محصولات را جزو اهداف و ماموریت های مهم شرکت قرار داده ایم. همچنین توجه به محیط زیست علاوه بر یک مسئولیت اجتماعی مهم، نقشی بسزا در توسعه پایدار و رشد اقتصادی شرکت ها دارد.

به گفته معروفخانی، فولاد هرمزگان با حساسیت به مقوله محیط زیست پرداخته و برای ارتقای عملکرد زیست محیطی این شرکت، برنامه‌ها و پروژه‌های متعددی تعریف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها