با ما ارتباط برقرار کن

سیاست

اولویت سازمان بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانواده باشد

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اولویت اول سازمان بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانوادها باشد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین؛ دکتر علی رئوفی صبح امروز دوشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت و زنان و خانواده استان با محوریت  ساماندهی کودکان کار، عنوان کرد: برای کودکان هیچ مامن و پناهگاهی در جامعه بالاتر از خانواده وجود ندارد.

وی در همین رابطه گفت: اولویت سازمان‌بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانواده باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد:بازگشت کودکان کار به دامن خانواده، امنیت و آرامش را برای آنها در پی دارد.

وی افزود: در برنامه ها و اهداف مشکلی وجود ندارد اجرای برنامه ها نیازمند دقت و پیگیری است.

رئوفی تصریح کرد: ساماندهی کودکان کار با حفظ کرامت آنها  به صورت اساسی در دستور کار قرار گیرد و از انجام اقدامات مقطعی پرهیز شود.

سرپرست معاونت سیاسی،  امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: بسیاری از استان های که با موضوع کودکان کار مواجه نیستند از ظرفیت مردمی به ویژه سازمان های مردم نهاد  برای تحقق این مهم بهره گرفته اند و در هرمزگان نیاز است همین رویکرد دنبال شود.

وی افزود: هرمزگان استان خیرخیز است و بهره گیری از کمک خیران بسیاری از چالش های مربوط به کودکان کار را مرتفع می کند.

رئوفی خاطرنشان کرد: اقدامات در حوزه ساماندهی کودکان کار با رویکرد علمی دنبال شود و از تجربیات موفق سایر استان ها در این زمینه بهره گرفته شود.

اجتماعی

برگزاری انتخابات مستلزم مشارکت همگانی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:شهرداران فضای شهرهای هرمزگان را متناسب با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی آذین بندی کنند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر علی رئوفی، امروز سه شنبه در همایش شهرداران استان با اشاره به در پیش بودن دهه فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: دهه فجر ستون انقلاب است و این دهه متعلق به همه ایرانیان است.

وی افزود: تحقق جهش تولید نیازمند جهش ابتکار، خلاقیت در بخش های مختلف است و زیربنای جهش تولید ایجاد جهش در همه بخش هاست.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: با گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب، بستر فضای مجازی هم یک فرصت است و هم یک تهدید، فرصت از این جهت که می توانیم پیام انقلاب را با بهره گیری از این ظرفیت به همگان برسانیم و در صورت نداشتن آمادگی و زیرساخت ها می تواند تهدید باشد.

رئوفی در همین رابطه گفت: در فضای رسانه ای و مجازی عصر کنونی هر لحظه به انقلاب و پایه های آن حمله می شود که به موقع باید به این هجمه ها پاسخ داد.

وی گفت: مدیران به ویژه شهرداران می توانند پیام انقلاب را به نسل جوان منتقل کنند به شرط آنکه عامل و عمل کننده به آن باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: فضای شهرهای هرمزگان در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی متناسب با این ایام آذین بندی شود و عطر دهه فجر شهرها را فرا گیرد.

رئوفی خاطرنشان کرد: شهرداران بخشی از اعتبارات فرهنگی را صرف ترویج ارزش های انقلاب کنند و دستاوردهای کنونی ، حاصل انقلاب به رهبری امام راحل، مقام معظم رهبری، جان فشانی شهدا، ایثارگران، جانبازان و همه کسانی  است که در این مسیر مجاهدت کردن.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات خاطرنشان کرد: برگزاری باشکوه انتخابات مستلزم همراهی و همکاری همگانی به ویژه شهرداران است.

سرپرست معاونت سیاسی،  امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: شهرداران همانطور که تاکنون همراهی داشته اند از این به بعد با تعامل، وفاق و همدلی برای پیشبرد امور  و رفاه حال مردم استان کوشا باشند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بازدید دوره ای از دستگاه های اجرایی برای ارتقا خدمات تداوم پیدا می کند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: بازدید از دستگاه های اجرایی هرمزگان با توجه به نقشی که این بازدیدها در ارتقاء و بهبود ارائه خدمات به مردم دارد به صورت دوره ای تداوم پیدا خواهد کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین؛ دکتر علی رئوفی در  نشست با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پس از بازدید از بخش های مختلف آن، با اشاره به بازدید های خود از دستگاه های اجرایی، عنوان کرد: با توجه به اهمیتی این بازدیدها در بهبود و ارتقاء خدمات به مردم توسط دستگاه های اجرایی دارد به صورت دوره ای تداوم پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به کارنامه مطلوب استان در مبارزه با ویروس کرونا خاطرنشان کرد:

موفقیت هرمزگان در مدیریت بیماری کرونا مرهون مدیریت استاندار استان، تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشکی استان در خط مقدم مبارزه با بیماری، همراهی مردم ، دستگاه های اجرایی و استفاده از حداکثر استعدادها و امکانات بوده است.

وی افزود : کارنامه مطلوب هرمزگان در مدیریت بیماری کرونا با تقدیر ریاست محترم جمهوری و وزیر بهداشت همراه بوده است و این مهم افتخاری برای استان است که با همدلی، همراهی و مشارکت مردم رقم خورد.

 رئوفی تصریح کرد: تلاش های اعضای ستاد مبارزه با کرونای استان از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و  اصحاب رسانه که از هیچ تلاشی فروگذار نکردن قابل تقدیر است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: فرهنگ و هنر نقش بسزایی در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه دارد و تقویت این حوزه می تواند در افزایش نشاط سالم در جامعه موثر باشد.

 در پایان این نشست از کارکنان فعال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در حوزه مبارزه با بیماری کرونا با اهدا لوحی تقدیر به عمل آمد.

ادامه ی خواندن

سیاست

ارزش های انقلاب برای نسل جوان جامعه بازگو شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دهه فجر یادآور ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره) است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر علی رئوفی عصر امروز شنبه در اولین جلسه بزرگذاشت دهه فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: دهه فجر یادآور ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام راحل (ره) است.

وی در همین رابطه گفت : دهه فجر فرصتی مناسب برای بازگو و تبیین  کردن ارزش های انقلاب برای نوجوانان و جوانان است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی ایران خدمات گسترده ای از ابتدا تاکنون در بخش های مختلف صنعتی، آموزشی، بهداشتی، درمانی، عمران شهری، عمران روستایی، کشاورزی، توسعه زیرساخت های  ریلی، هوایی، دریایی و زمینی، تجاری، بازرگانی، ورزشی ، اجتماعی و بسیاری از حوزه های دیگر داشته است که نیازمند بازگو شدن و اطلاع رسانی است.

رئوفی خاطرنشان کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای دستگاه های اجرایی است تا خدمات نظام و دولت را در طول یک سال اخیر  برای مردم بازگو کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: دستگاه های اجرایی با‌ برگزاری نشست های خبری از ظرفیت رسانه ها برای انعکاس خدمات نظام و دولت بهره گیرند.

وی افزود : زیبا سازی سیمای شهرها و روستاهای استان توسط دستگاه های اجرایی، شهرداران و دهیاران با تهیه بیبلبورد با مضمون های دهه فجر و چراغانی شهرها در دستور کار قرار گیرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها