با ما ارتباط برقرار کن

دسته‌بندی نشده

اقدام بزرگ مادکوش به شکرانه دستاوردهای تولیدی: هزینه تبلیغات صرف امور خیریه می شود

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بودجه تبلیغات و تبریکات سال نو در سطح شرکتهای گروه سرمایه گذاری ارزش و شرکت مادکوش به امور خیریه و عام المنفعه بلندمدت تخصیص یافت.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ژوبین بختیاری – معاونت منابع انسانی و مسئولیتهای اجتماعی گروه سرمایه گذاری ارزش

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بودجه تبلیغات و تبریکات سال نو در سطح شرکتهای گروه سرمایه گذاری ارزش و شرکت مادکوش به امور خیریه و عام المنفعه بلندمدت تخصیص یافت.

شیوع ویروس کرونا در اواخر سال ۱۳۹۸ موجب شد که بسیاری از سازمان‌ها، نهادها و به طور کلی جامعه جهانی، با بحران‌های عمیق اقتصادی و اجتماعی مواجه شوند. ایران نیز به عنوان یکی از کشورهای عضو جامعه جهانی، با آغاز شیوع ویروس کرونا، بحران‌های متعددی را تجربه کرد که آسیب عمده آن، ابتدا به کانون خانواده، سپس جامعه و محیط‌های صنعتی و معدنی وارد آمد.

شرکت ‌‌‌‌‌گندله‌سازی مادکوش، یکی از شرکت‌هایی است که علی‌رغم اثرگذاری شیوع ویروس کرونا بر کسب و کارها و واحدهای صنعتی و معدنی فعال در کشور، با تکیه بر توان داخلی به همراه نگاه ویژه مدیریت و پرسنل پرتلاش مجموعه در کنار حمایت دولتمردان، توانست از ابتدای سال ۱۳۹۹ ضمن بهره‌برداری از فاز نخست گندله‌سازی این شرکت، به عنوان نمادی از رونق و جهش تولید در کشور، به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا شناخته شود.

با توجه به نگاه خاص مدیریت مجموعه مادکوش و گروه سرمایه گذاری ارزش در راستای تسهیل بحران‌های اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، این مجموعه تصمیم گرفت تا به شکرانه دستاوردهای تولیدی طی یک سال اخیر، هزینه‌های تبلیغات و تبریک‌های سال نو را که همه‌ساله به پاس یادبود و قدردانی از سوی این گروه سرمایه‌گذاری و شرکت‌های زیرمجموعه، به همکاران و طرف‌های ذی‌نفع اهدا می‌شد، صرف امور خیریه عام‌المنفعه و زیربنایی جاری نماید؛ به همین منظور، هزینه هدایای فوق تاکنون به دو مرکز اختصاص یافته که شامل موارد زیر است:

۱- تاسیس مرکز بهداشتی درمانی خیریه ارزش، واقع در منطقه صنعتی غرب بندرعباس به منظور ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به کلیه نیروی انسانی شاغل در صنایع غرب بندرعباس و نیز خانوار روستایی مستقر در این ناحیه و جمعیت شهری بندرعباس.

۲ – تاسیس، احداث و راهبری هنرستان فنی حرفه‌ای و کار دانش با مشارکت موسسه خیریه فرهنگی همره افق قریب در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس بندرعباس، به منظور مهارت‌آموزی به جوانان و تربیت نیروهای ماهر مورد نیاز صنایع.

گروه سرمایه گذاری ارزش و شرکت های زیر مجموعه من جمله شرکت گندله‌سازی مادکوش امیدوار است با اقدامات فوق بتواند در راستای عمل به مسئولیت‌ها و تعهدات اجتماعی، گامی مهم و بلند در جهت توسعه خدمات درمانی، بهداشتی، آموزشی و رفاه عمومی مردم عزیز ایران بردارد تا از این طریق، به عنوان یکی از الگوهای صنعتی و معدنی فعال و خیرخواه در جامعه شناخته شود.

اجتماعی

یک روزه گواهی عدم سوء پیشینه بگیرید

بندرعباس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه از امکان صدور گواهی عدم سوء پیشینه بدون نیاز به مراجعه حضوری و طی یک روز خبر داد

منتشر شده

روی

 

به گزارش تجارت جنوب انلاین،با رونمایی از سامانه صدور الکترونیکی گواهی عدم سوء پیشینه به نام http://adliran.ir ، زمان صدور این گواهی به یک روز کاهش یافت و با توجه به شیوع بیماری کرونا ، مردم می توانند بدون مراجعه حضوری به دفاتر الکترونیک قضایی تنها از طریق آدرس اینترنتی سامانه مذکور گواهی عدم سوء پیشینه خود را دریافت کنند.

بنا بر اعلام معاونت امور سامانه ها و هوش قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه ، متقاضیان دریافت گواهی عدم سوء پیشینه می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی https://adliran.ir/Login/Authenticate?returnUrl=JssClearanceCertRequest  یک روزه گواهی عدم سو پیشینه بگیرند.

ادامه ی خواندن

دسته‌بندی نشده

برای رفع مشکل پساب فاضلاب شهر بندرعباس همه پای کار بیایند

بندرعباس – نماینده ولی فقیه وامام جمعه بندرعباس گفت:برای ساماندهی وضعیت ناهنجار ورود فاضلاب شهری بندرعباس از طريق خور گورسوزان به دریا و رفع مشکلات جانبی ان همه مسئولین باید پای کار بیایند

منتشر شده

روی

ادامه ی خواندن

اقتصادی

افتتاح هزار واحد مسکونی تا پایان شهریورماه سال جاری

بندرعباس- استاندار هرمزگان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، یک هزار واحد مسکن مهر تا پایان شهریورماه سال جاری در این استان به بهره برداری می رسد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، فریدون همتی در نشست شورای مسکن و بازآفرینی شهری هرمزگان افزود: از مجموع ۳۷ هزار و ۴۷۶ واحد مسکن مهر در هرمزگان، ۳۳ هزار و ۶۴۳ واحد تاکنون افتتاح شده که از این تعداد، یک هزار و ۱۱۳ واحد در سال ۹۹ به بهره برداری رسیده است.

وی بیان داشت: از مجموع سه هزار و ۸۳۳ واحد باقی مانده نیز، سه هزار و ۳۳۰ واحد در قالب تعاونی مسکن و ۵۰۳ واحد نیز خود مالک هستند.

استاندار هرمزگان اظهارداشت: از این تعداد ۶۰۲ واحد مربوط به تعاونی های مسکن بدون مشکل و ۲ هزار و ۷۲۸ واحد دارای مشکلات حقوقی، اختلاف بین تعاونی ها و پیمانکاران، نداشتن تامین سهم آورده و یا پیشرفت فیزیکی زیر ۳۰درصد هستند.

وی تصریح کرد: بر اساس تصمیم اعضای شورای مسکن هرمزگان مقرر شده سهم آورده از سوی اعضاء در بیش از ۶۰۰ واحد بدون مشکل مسکن مهر، توسط اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و تامین انشعاب آب و برق آن ها نیز از طریق دستگاه های خدمات رسان پیگیری شود و تا شهریور ماه امسال، نزدیک به یک هزار واحد مسکونی به بهره برداری برسد.

همتی بیان داشت: همچنین برای رفع موانع مربوط به تعاونی های مشکل دار، از طریق نشست مشترک با دستگاه قضایی و طرح موضوع در شورای حفظ حقوق بیت المال، مشکلات این تعاونی ها تعیین تکلیف شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: از طریق تبدیل تعاونی های مسکن مهر به طرح اقدام ملی مسکن، تکمیل پروژه ها در دستورکار قرار خواهد گرفت.

در این نشست مشکلات مربوط به چند تعاونی مسکن از جمله تعاونی معزآباد رودان، جهاد کشاورزی رودان، گلشهر جنوبی، نایبند شمالی، فاطمیه، برق منطقه ای و شهرداری بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت و برای هر یک از تعاونی ها، دستورات مقتضی از سوی استاندار هرمزگان صادر شد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها