×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 25 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
مشکل تامین مرغ گرم در هرمزگان وجود ندارد

به گزارش تجارت جنوب انلاین، ایرج حیدری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، با اشاره به اقدامات برای تامین اقلام ضروری مورد نیاز استان، عنوان کرد: با پیگیری ها و تدابیر اتخاذ شده در ستاد تنظیم بازار اقلام ضروری مورد نیاز مردم به ویژه مرغ مورد نیاز مردم استان تامین و عرضه شده است.

وی افزود: با وجود کمبودهای که در روند تولید مرغ گرم در استان و کشور به دلیل شیوع بیماری ایجاد شد این مهم در هرمزگان با همراهی خوب مردم، مدیریت شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی مرتبط با تامین اقلام ضروری با هماهنگی فرمانداران به صورت مستمر بازار را رصد کنند تا خللی در روند تامین و عرضه اقلام ضروری مورد نیاز مردم ایجاد نشود.

وی با تاکید بر ثبت نام کشتارگاه های استان در سامانه یکپارچه تجارت، تصریح کرد: کلیه کشتارگاه های فعال در هرمزگان ضروری است نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

حیدری افزود: اداره کل دامپزشکی استان نسبت به روند ثبت اطلاعات کشتارگاه های استان در سامانه جامع تجارت نظارت کنند و در صورتی که کشتار گاهی اقدام به ثبت اطلاعات نکند طبق قانون با متخلفان برخورد نماید.

برچسب ها :