×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 2 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 16 خبر
انهدام باند قاچاق مواد مخدر در هرمزگان / دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهارداشت: با هماهنگی مقام قضایی و طی یک عملیات ضربتی و منسجم توسط مأموران انتظامی، ۲ دستگاه کامیون حامل مواد مخدر در محور ایستگاه شهید چغازردی «میناب» و ایستگاه بازرسی فاریاب شهرستان «رودان» شناسایی و توقیف شدند.

علی صالحی با بیان اینکه در این رابطه ۳ نفر از سوداگران مرگ دستگیر شده اند، تصریح کرد: طی این عملیات یک تن و ۳۹۰ کیلوگرم تریاک و ۲۷۵ کیلوگرم هروئین از یک دستگاه کامیون در ایستگاه بازرسی فاریاب شهرستان «رودان» و همچنین ۳۵۸ کیلوگرم تریاک و ۱۵۱ کیلوگرم ماده مخدر شیشه نیز از کامیون دیگر در ایستگاه بازرسی شهید «چغازردی» میناب کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات جمعاً ۲ تن و ۱۷۴ کیلو گرم ماده مخدر کشف شده است، خاطر نشان کرد: اعضای این باند سازمان یافته قاچاق مواد مخدر ، قصد داشتند محموله های مواد افیونی را از مبدا استان های شرقی کشور به شهرستان های «رودان و میناب» انتقال دهند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین تأکید کرد: عواقب بسیار سنگینی در انتظار قاچاقچیان مواد مخدر است و دستگاه قضایی با سوداگران مرگ ، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

برچسب ها :