با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

هفته هرمزگان می تواند محمل اعتلا و معرفی این استان باشد

بندرعباس – حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده گفت: هفته هرمزگان می تواند محمل اعتلا و معرفی این استان باشد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، حجت الاسلام و المسلمین « محمد عبادی زاده » نامگذاری هفته هرمزگان را حاصل همفکری و مشورت نخبگان، اندیشمندان و اساتید عضو شورای فرهنگ عمومی استان دانست و افزود: مشخص کردن ایام خاصی برای اجماع و معرفی همه ظرفیت های هرمزگان یک ضرورت و مورد توافق همگان بود.

وی عنوان کرد: هرمزگان استانی وسیع و دارای اقوام و مذاهب متنوع ،مردمی خونگرم و تلاشگر ،قومیتی متحد و سلحشور،پیشینه ای معتبر و افتخار آمیز و فرهنگی غنی و گسترده و … است که برای معرفی و نمایش آن نیاز به مشخص کردن ایامی خاص در تقویم مناسبات استان بود که ۴الی۱۰ اردیبهشت برای این امر مشخص شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، هفته هرمزگان را متعلق به مرزهای معنوی و فرهنگی مردم استان دانست و بیان داشت: امروز هرمزگان گستره ای به وسعت جغرافیای خلیج فارس و حتی ایران دارد و بسیاری از مردم کشور به دلیل ظرفیت های عظیم اقتصادی،تجاری،صنعتی و … استان با هرمزگان مراوده و ارتباط گسترده و پیوسته دارند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی هرمزگان تقارن نخستین هفته هرمزگان و ماه رمضان را مبارک دانست و گفت: هرمزگان سرشار از آیین ها و مناسک زیبا مرتبط با ماه رمضان است که می توان در این هفته به معرفی آن پرداخت.

امام جمعه بندرعباس با توجه به اوج شیوع بیماری کرونا خاطرنشان کرد: سلامت مردم در اولویت همه برنامه ها قرار دارد و رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از تجمع افرد یک ضرورت است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده از همه تشکل ها ،گروه ها و دستگاه های مشارکت کننده در برگزاری هفته هرمزگان به ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر و تشکر کرد و خواهان استفاده از تمام ظرفیت ها برای برگزاری مطلوب هفته هرمزگان شد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها