×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 2 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 15 خبر
تمدید جشنواره رسانه‌ای، مطبوعاتی “دستاورد”

به گزارش تجارت جنوب انلاین، غلامعباس شمس الدینی اظهار کرد: بنا به درخواست فعالان رسانه هرمزگان و برخی استانهای کشور مبنی بر شرکت در این اتفاق رسانه ای، اولین جشنواره رسانه ای، مطبوعاتی”دستاورد” تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد.

وی افزود: طبعا هدف برگزار کنندگان هم، مشارکت بیشتر فعالان این عرصه در جشنواره است، بنابراین تمدید آن بهترین راهکار بود، از طرفی معتقدیم فعالان رسانه در انعکاس خدمات نظام، سنگ تمام گذاشته اند و این جشنواره در واقع با هدف تجلیل از تلاش همکاران رسانه ای در انعکاس دستاوردهای نظام در استان هرمزگان است.

شمس الدینی با اشاره به اینکه اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان و سراسری با عنوان دستاورد در پنج بخش گزارش و مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس، تیتر و خبر برگزار می شود، تصریح کرد: همه فعالان حوزه رسانه های مکتوب و اینترنتی دارای مجوز رسمی می توانند با ارسال آثار از ۱۲بهمن تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ در این جشنواره شرکت نمایند.

منوط به اینکه دستاوردهای دولت و نظام در استان هرمزگان را انعکاس دهند. آثار باید از دوازده بهمن سال ۱۳۹۸ تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای مجوز منتشر شده باشد.

وی با تاکید بر اینکه مهلت اعلام شده قابل تمدید نمی باشد، ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند حداکثر سه اثر را در هر بخش از طریق پست الکترونیکی: anjomanhornews@gmail.com ارسال نمایند.

عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان یاد آور شد: آثار ارسالی توسط داواران برجسته کشوری مورد ارزیابی قرار می گیرد،ضمن اینکه برخی همکاران رسانه ای استان های کشور تمایل خود را به شرکت در این جشنواره اعلام کرده اند که دبیرخانه جشنواره با شرکت اهالی رسانه منوط به اینکه آثار ارسالی پیرامون خدمات انجام شده در استان هرمزگان باشد، موافقت خود را اعلام کرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی شرکت مخابرات، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بسیج رسانه استان هرمزگان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، خاطرنشان کرد: زمان اعلام نتایج قطعی این جشنواره متعاقبا اعلام می شود.

برچسب ها :