با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

تمدید جشنواره رسانه‌ای، مطبوعاتی “دستاورد”

بندرعباس – عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان گفت: بنا به درخواست فعالان رسانه هرمزگان و برخی استانهای کشور مبنی بر شرکت در این اتفاق رسانه ای، اولین جشنواره رسانه ای، مطبوعاتی” دستاورد ” تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، غلامعباس شمس الدینی اظهار کرد: بنا به درخواست فعالان رسانه هرمزگان و برخی استانهای کشور مبنی بر شرکت در این اتفاق رسانه ای، اولین جشنواره رسانه ای، مطبوعاتی”دستاورد” تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد.

وی افزود: طبعا هدف برگزار کنندگان هم، مشارکت بیشتر فعالان این عرصه در جشنواره است، بنابراین تمدید آن بهترین راهکار بود، از طرفی معتقدیم فعالان رسانه در انعکاس خدمات نظام، سنگ تمام گذاشته اند و این جشنواره در واقع با هدف تجلیل از تلاش همکاران رسانه ای در انعکاس دستاوردهای نظام در استان هرمزگان است.

شمس الدینی با اشاره به اینکه اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان و سراسری با عنوان دستاورد در پنج بخش گزارش و مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس، تیتر و خبر برگزار می شود، تصریح کرد: همه فعالان حوزه رسانه های مکتوب و اینترنتی دارای مجوز رسمی می توانند با ارسال آثار از ۱۲بهمن تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ در این جشنواره شرکت نمایند.

منوط به اینکه دستاوردهای دولت و نظام در استان هرمزگان را انعکاس دهند. آثار باید از دوازده بهمن سال ۱۳۹۸ تا ۱۵خرداد ۱۴۰۰ در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای مجوز منتشر شده باشد.

وی با تاکید بر اینکه مهلت اعلام شده قابل تمدید نمی باشد، ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند حداکثر سه اثر را در هر بخش از طریق پست الکترونیکی: anjomanhornews@gmail.com ارسال نمایند.

عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان یاد آور شد: آثار ارسالی توسط داواران برجسته کشوری مورد ارزیابی قرار می گیرد،ضمن اینکه برخی همکاران رسانه ای استان های کشور تمایل خود را به شرکت در این جشنواره اعلام کرده اند که دبیرخانه جشنواره با شرکت اهالی رسانه منوط به اینکه آثار ارسالی پیرامون خدمات انجام شده در استان هرمزگان باشد، موافقت خود را اعلام کرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی شرکت مخابرات، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بسیج رسانه استان هرمزگان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، خاطرنشان کرد: زمان اعلام نتایج قطعی این جشنواره متعاقبا اعلام می شود.

اجتماعی

تبریک متفاوت” خالو قنبر راستگو ” اسطوره موسیقی سنتی ایرانی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

منتشر شده

روی

به وسیله

قنبر راستگو که با نام خالو قنبر نیز شناخته میشود، خواننده جنوبی و نوازنده ساز جفتی اهل هرمزگان و یکی از نوازندگان شناخته‌شده ساز جفتی در ایران و جهان است که در پنجمین اجلاس کمیته ثبت میراث ناملموس، شیوه نوازندگی نی جفتی قنبر راستگو در فهرست میراث ناملموس کشور ثبت ملی شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کمیته رفع موانع توسعه در فولاد هرمزگان تشکیل می شود

معاون امور شرکت های فولاد مبارکه، در جلسه بررسی طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، توسعه این شرکت را جزو اولیت های اصلی دانست و مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی وابسته به طرح های توسعه ای است بر استفاده از ظرفیت های مبارکه تاکید کرد و پیشنهاد تشکیل کمیته رفع موانع توسعه را داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، غلامرضا طاهری معاون امور شرکت های فولاد مبارکه در این جلسه که در حضور عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، و معاونین و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد با تاکید بر موقعیت جغرافیایی مناسب فولاد هرمزگان در منطقه ، اظهار داشت: دکتر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه بر تعیین تکلیف و پیگیری سریع طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان تاکید دارد.
در ادامه عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان از حمایت های مبارکه تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به موانع تولید در فولاد هرمزگان اظهارداشت: کمیته رفع موانع توسعه باید تشکیل تا مشکلات پیش رو سریعتر احصا ، پیگیری و رفع گردد.
وی ، داشتن روحیه جهادی برای پیگیری عملی فعالیت ها در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست.
معروفخانی، دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری را در همه امور فصل الخطاب دانست. وی در همین زمینه با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در حوزه های نظامی افزود: هر کجا به فرمایش ((ما می توانیم)) رهبر انقلاب، عمل کرده ایم شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی بوده ایم. وی تحریم های جهانی علیه ایران را ظالمانه دانست اما آن ها را یک فرصت بی بدیل برای شناخت ظرفیت های داخلی خواند و حمایت از تولید داخل و شرکت های دانش بنیان در فولاد هرمزگان را یکی از سیاست های اصلی شرکت دانست.

ایشان با اشاره به تحریم فولاد مبارکه گفت: وقتی فولاد مبارکه مورد تحریم های جهانی قرار می گیرد نشان از توانمندی و ظرفیت های بالای این شرکت دارد . وی همچنین تاکید کرد با وجود همه تحریم ها، در صادرات، تامین قطعات و تولید روزانه مشکلی نداشته و در روند مطلوبی قرار داریم و مشکلات ایجاد شده نتوانسته است خللی در فعالیت های شرکت ایجاد کند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

دولت از صنایع جهت تأمین انرژی مورد نیاز حمایت کند

مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان خواستار حمایت دولت از صنایع جهت تامین انرژی مورد نیاز شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در کمیته رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور مهدی دوستی استاندار، و بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور و دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشوربرگزار شد، مشکلات ناشی ازقطعی برق در استان هرمزگان را بیش از سایر استان ها دانست و گفت: خساراتی که به فولاد هرمزگان در سه ماه قطعی برق وارد شد قابل توجه و جبران آنها امروز خیلی سخت و مشکل است.
وی از صنعت فولاد به عنوان یک صنعت مادر یاد کرد و خسارت به این صنعت را خسارت به صنایع پایین دستی زیادی دانست.
معروفخانی با ابراز نگرانی از زمزمه های کمبود گاز در زمستان از استاندار و معاون اقتصادی وزیر کشور خواست برای جلوگیری از قطع گازرسانی به صنایع مخصوصا شرکتهای فولادی تمهیدات لازم اندیشیده شود.
مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به افزایش هزینه های برق و گاز ، حمل و نقل جاده ای و ریلی، و مهمتر از همه گندله که ماده اولیه این شرکت است ، زیان ناشی از کمبود انرژی را فشاری مضاعف بر تولید عنوان کرد و خواستار کمک دولت شد.
معروفخانی با اشراه به اشتغال زایی این صنعت در استان، از فولاد هرمزگان به عنوان صنعت پیشرو در مسئولیت های اجتماعی هرمزگان یاد کرد و گفت همواره در حد توان خود به یاری استان شتافته و پای کار هستیم.
وی تامین رایگان اکسیژن بیمارستان های هرمزگان از ابتدای همه گیری کرونا را یک مسئولیت اجتماعی مهم فولاد هرمزگان دانست و گفت: با وجود قطعی برق ، اما کارخانه اکسیژن سازی فولاد به تولید ادامه داد تا بیمارستان های استان دغدغه کمبود اکسیژن نداشته باشند.
معروفخانی ضمن تبریک به مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان، وی را فردی ارزشی و با تجربه در حوزه های صنعت، اجرایی و سیاسی کشور دانست و با تشکر از ریاست محترم جمهور و وزیر کشور از این انتخاب گفت: انشالله حضور ایشان به عنوان استاندار در استان باعث رشد و توسعه بیش از پیش خواهد بود.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها