با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

قدردانی ویژه استاندار هرمزگان از رئیس اتاق بازرگانی هرمزگان

بندرعباس- استاندار استان هرمزگان امروز در حاشیه نشست با سفیر ارمنستان با هدف معرفی و استفاده از ظرفیت های استان هرمزگان در تهران، از تلاش ها و پیگیری های ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان در راستای رشد و شکوفایی اقتصادی استان در ابعاد استانی، ملی و بین المللی قدرددانی کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن تقدیرنامه فریدون همتی استاندار استان هرمزگان بدین شرح است:

برادر ارجمند وگرامی جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگارمتعال آن را بر عهده کسانی قرارداده که باعمل خالصانه ی خویش در مسیرخشنودی و رضایت مردم گام برمی دارند و اینک هرمزگان با داشتن چنین فرزندان برومندی به خود می بالد.

فعالیت چشمگیر و پیگیری امورات همراه با صداقت و اهتمام در جهت رفع مشکلات فعالان اقتصادی و تحقق شعار اتاق شیشه ای و شفاف با تلاش ها و پیگیری های شبانه روزی، نشان از حسن تدبیر،برنامه ریزی منسجم،سازماندهی موثر و مدیریت ارزشمند جنابعالی است.

جایگاه فعلی اتاق بازرگانی بندرعباس که نسبت به سنوات گذشته تغییرات زیادی در خود شاهد بوده و توانسته است در مدت اندکی رتبه و جایگاه بسیار خوبی را در بین اتاق های استانی کسب نماید بدون شک جز با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم و مدیریت جهادی حضرتعالی تحقق نمی یافت.

از اینکه با اقدامات خداپسندانه و خیرخواهانه در عرصه ی سلامت و کنترل ویروس کرونا با گشاده دستی، سخاوتمندی و با بسیج کردن امکانات و تمام ظرفیت های بخش خصوصی ما را یاری نموده اید از جنابعالی قدردانی می نماییم.

به شکرانه‌ توفيق و به پاسداشت همت وثيق حضرتعالی در اعمال مديريت در اتاق بازرگانی بندرعباس به عنوان پارلمان بخش خصوصی، تعامل سازنده با بخش دولتی، ایجاد جوی صمیمی در بخش تحت مدیریت، خلاقیت، نوآوری، پیگیری و قاطعیت در امور، اعتمادسازی برای فعالان اقتصادی و ارائه کارنامه ای موفق از عملکرد اتاق در دور نهم فعالیت هیات نمایندگان این لوح تقدیر، تقدیم حضور ارجمندتان می گردد.

از خداوند سبحان موفقیت روزافزون حضرتعالی و نیل به اهداف و آرمان های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت داریم.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها