×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 2 July , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 15 خبر
تولید صبا فولاد خلیج فارس به ظرفیت اسمی رسید

به گزارش تجارت جنوب انلاین، مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس  با اعلام خبر انجام موفقیت آمیز آزمون PGT و عرض تبریک به خانواده بزرگ صندوق بازنشستگی به عنوان سهامداران اصلی این شرکت ، اظهار داشت : در ابتدا از اعضای محترم هیات مدیره ، مدیران، روسا، مشاوران ، کارکنان و کارگران خدوم شرکت و پیمانکاران این مجموعه که با همت و همدلی خود این موفقیت بزرگ را به ثبت رسانیدند ،  قدردانی و تشکر می کنم.

بزرگی افزود:  با انجام موفقیت‌آمیز آزمون PGT(تضمین عملکرد) و تولید موفق در شرکت صبا فولاد خلیج فارس  در فروردین ماه این شرکت به ظرفیت اسمی طراحی دست یافت و با ثبت یک فروردین طلایی ، راه خود را برای دستیابی به ظرفیت اسمی سالانه تولید هموار کرد.

مدیرعامل صبا شرکت صبا فولاد خلیج فارس  تاکید کرد :  با همت والای کارکنان خدوم شرکت صبا فولاد این موفقیت بزرگ به ثبت رسید و در کنار این ثبت رکورد بزرگ ، ۶ رکورد دیگر نیز تحقق پیدا کرد.

بزرگی در معرفی ۷ رکورد ثبت شده در فروردین ماه ۱۴۰۰ در شرکت صبا فولاد خلیج فارس افزود : ثبت ۴ رکورد تولید روزانه ، ثبت رکورد تولید PGT  ، ثبت رکورد تولید ماهیانه و در نهایت رکورد بارگیری محصول در کشتی صادراتی همه ی ۷ رکورد ثبت شده در فروردین ماه ۱۴۰۰ می باشد که یک اتفاق بزرگ در تاریخ صبا فولاد خلیج فارس است .

بزرگی ضمن ابراز خرسندی از انجام موفق آمیز آزمون PGT  با حفظ همه اصول اولیه یک تولید در کنار ملزومات قانونی و اداری و  همچنین حفظ توصیه ایمنی و محیط زیستی خاطر نشان کرد: در راستای کسب این موفقیت بزرگ لحظه ای کیفیت فدای کمیت نشده و محصول منحصر به فرد شرکت صبا فولاد که همان برکیت گرم می باشد با حفظ کیفیت  و با کمیت مدنظر PGT به تولید رسید .

وی در پایان از حمایت های مدیران وزارت کار و رفاه اجتماعی ، مدیران صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران هلدینگ صبا انرژی در راستای تحقق این مهم تقدیر و تشکر نمود

برچسب ها :