×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 25 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
ششمین اقدام فراگیر برای عبور از پیک بار تابستان برگزار شد

به گزارش تجارت جنوب انلاین،مهندس طبیبی گفت: این مانور در سه بخش تعدیل روشنایی معابر شهری و جاده ای، تست مولدهای برق اضطراری و جمع آوری دستگاههای غیرمجاز تولید رمز ارز دیجیتال اجرا شد. در این مانور یک روزه تعداد یکهزارو ۶۵۷ چراغ روشنایی در معابر شهری و جاده های استان به ظرفیت ۳۴۲ کیلووات با هدف کاهش بار در تابستان تعدیل شد.

به گفته مصطفی طبیبی، در این مانور ۱۲ دستگاه مولد برق اضطراری مراکز مهم و حساس استان مورد بازرسی قرار گرفت تا در ساعات اوج بار تابستان در مدار تولید قرار گیرند. در ادامه این مانور نیز ۲۲ دستگاه غیرمجاز تولید رمز ارز دیجیتال که از انشعاب خانگی استفاده می کردند،شناسایی و جمع آوری شدند.

معاون بهره برداری توزیع برق هرمزگان در ادامه گفت: ششمین مانور سراسری اقدام فراگیر با حضور ۵۲ نیروی فنی در قالب ۱۶ اکیپ و ۷۷ خودروی سبک و سنگین برگزار شد.

وی اضافه کرد : با توجه به تاثیرات مخرب استفاده غیر مجاز از دستگاه های استخراج رمز ارز بر شبکه های برق و وسایل برقی خانگی، مردم استان نسبت به عدم استفاده از دستگاه های مذکور و همکاری در شناسایی و جمع آوری این دستگاهها شرکت توزیع نیروی برق را یاری نمایند.

برچسب ها :