با ما ارتباط برقرار کن

انرژی

انعقاد ۱۳ هزار تفاهمنامه کاهش مصرف با مشترکین توزیع برق هرمزگان

مدیرعامل شرکت توزیع نیری برق استان هرمزگان گفت: امسال ۱۳ هزار و ۹۰۰ تفاهم نامه همکاری با مشترکین، تجاری،صنعتی، اداری و کشاورزی برای همکاری در ساعات اوج بار منعقد شده است.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین :مهندس هاجر عبدی افزود: از ابتدای امسال تاکنون یکهزارو ۴۰۰ مشترک اداری، دو هزارو ۴۰۰ مشترک تجاری،یکهزارو ۲۰۰ مشترک صنعتی و ۸ هزارو ۷۰۰ مشترک کشاورزی برای همکاری در کاهش مصرف در ساعات اوج بار با عنوان برنامه پاسخگویی بار اعلام همکاری نموده اند. عبدی اظهار داشت: این تفاهمنامه ها در چند بخش با مشترکین به امضا رسیده که طی آن مشترکین در صورت همکاری با این شرکت از پاداش مصرف بر روی صورتحساب برق خود بهره مند می شوند.

وی با اشاره به جزئیات این تفاهم نامه ها گفت:این تفاهم نامه ها در بخش های استفاده از مولدهای برق اضطراری،کاهش بار در ساعات اوج مصرف، جابجایی تعطیلات هفتگی به روزی غیر از جمعه و قطع بار ۲۴ ساعته با مشترکین بسته می شود. مهندس عبدی اظهار داشت: واحدهای صنعتی با تغییر ساعات فعالیت از اوقات اوج بار به زمان کم باری و یا جابجایی تعطیلات هفتگی می توانند در این طرح مشارکت کنند. مشترکین کشاورزی نیز با خاموش نمودن موتورهای پمپاژ آب و استفاده از مولد های دیزلی می توانند در ساعات اوج مصرف با این شرکت همکاری کنند. وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه هزینه برق در ساعات اوج بار بیشتر از سایر ساعات محاسبه می شود، مشارکت در این طرح علاوه بر کاهش هزینه های برق مصرفی، موجب افزایش پایداری می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق در ادامه به مصوبه وزارت نیرو اشاره کرد و افزود: از ابتدای خردادماه سازمانهای دولتی موظف شدند مصرف برق خود را در ساعات کاری به نصف کاهش داده و در وقت غیر اداری فقط از ۱۰ درصد ظرفیت مصرف خود استفاده کنند.

انرژی

خسارت ۲۰ میلیارد ریالی طوفان به شبکه برق جاسک

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت:طوفان حاره ای شاهین باعث خسارت ۲۰ میلیارد ریالی به شبکه و تاسیسات توزیع برق جاسک شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت:طوفان حاره ای شاهین باعث خسارت ۲۰ میلیارد ریالی به شبکه و تاسیسات توزیع برق جاسک شد.

مصطفی طبیبی افزود: طوفان و بارندگی بامداد دیروز در شرق جاسک باعث شد ۳ کیلومتر شبکه برق رسانی ، ۱۵ پایه شبکه فشار متوسط و ضعیف و یک دستگاه ترانسفورماتور آسیب بیند. طبیبی بیان داشت: وقوع تندباد در جاسک موجب شد برق برخی مناطق دچار اختلال شود که با اقدام به موقع نیروهای عملیاتی مدیریت برق جاسک، قطعی های برق رفع و شبکه به حالت پایدار بازگشت.

وی اظهار داشت: با تشکیل طوفان حاره های شاهین و حرکت آن به سمت مناطق شرقی استان، نیروهای عملیاتی و اتفاقات شهرستانهای شرق استان به حالت آماده باش در آمدند. با فروکش کردن طوفان، نیروهای عملیاتی خسارت ها را شناسایی و شبکه و تاسیسات آسیب دیده را اصلاح کردند.

ادامه ی خواندن

اقتصادی

راه اندازی دو توربین جدید ۴۰۰ مگاواتی تولید برق توسط گروه مپنا در هرمزگان

سرمایه‌گذاری‌های گروه مپنا در هرمزگان و مشارکت این گروه در اجرای پروژه‌های مختلف در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در استان افزایش یافت

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، در دیدار با دکتر عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا، افزایش سرمایه‌گذاری های این گروه و همچنین مشارکت گروه مپنا به عنوان یکی از شرکت های بزرگ فعال در هرمزگان، برای اجرای پروژه‌های مختلف در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت را مورد پیگیری قرار داد.

دکتر فریدون همتی در این دیدار، بیان داشت: گروه مپنا می‌تواند در اجرای پروژه‌های مهمی همچون احداث مجتمع آموزشی شامل مدارس مختلف با معماری زیبا و برخورداری از امکانات لازم، احداث کلینیک فرهنگیان و احداث و تکمیل پروژه‌های درمانی و بیمارستانی در هرمزگان، کمک و مشارکت داشته باشد.

وی ادامه داد: طرح‌های توسعه سواحل مکران در شرق هرمزگان به ویژه در زمینه پالایشگاهی و توسعه سکونتگاه ها در جزایر و احداث شهرها و شهرک‌های جدید از ظرفیت خوب برای افزایش فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های گروه مپنا در استان هرمزگان هستند.

مدیرعامل گروه مپنا نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های این گروه در هرمزگان از همکاری‌ها و پیگیری‌های دکتر همتی استاندار هرمزگان در راستای حمایت از تولید و رفع موانع شرکت‌های تولیدی از جمله گروه مپنا تشکر و قدردانی کرد و ضمن اعلام آمادگی برای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در هرمزگان، بیان داشت: به زودی دو توربین جدید نیروگاه تولید برق توسط گروه مپنا در هرمزگان راه‌اندازی می‌شود که ۴۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید برق در استان، اضافه می‌کند.

ادامه ی خواندن

انرژی

آغاز عملیات برق رسانی به روستای جدید لیره ای جاسک

عملیات برق رسانی به روستای جدید لیره ای در جاسک باحضور رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی،رادمهر فرماندار جاسک و امیرشکاری معاون مهندسی شرکت توزیع برق آغاز شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین :برای تامین برق این شهرک ۴ هزارو ۶۰۰ متر شبکه فشار متوسط، یکهزارو ۲۵۰ متر شبکه فشار ضعیف و ۳ دستگاه پست هوایی احداث خواهد شد.
هزینه اجرای این پروژه ۳۰ میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال خواهد بود.

معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: تامین برق روستای جدید لیره ای از طرح های مهم برق رسانی به روستاها بوده که ۵۰ درصد از اعتبارات استانی و نیمی دیگر از محل اعتبارات عوارض برق شرکت توانیر در این پروژه هزینه خواهد شد که تا پایان عملیات ساخت واحدهای مسکونی، مردم این روستا نیز از نعمت برق بهره مند می شوند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها