با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

مشارکت در انتخابات تضمین کننده اقتدار و امنیت ملی است

استاندار هرمزگان گفت: خدمات برجسته و موفقیت های نظام را در مقطعی که دشمن تمام عیار و تمام قد به جنگ ما آمده است، باید برای مردم که درخط مقدم جنگ اقتصادی هستند بازگو کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین :دکتر فریدون همتی امروز در حاشیه همایش سراسری هیئت های نظارت بر انتخابات، با اشاره به برکات مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی، برگزاری انتخابات و اتکاء به رأی مردم را یکی از دستاوردها و آرزوهای بزرگ مردم ایران در طول تاریخ این سرزمین برشمرد و اظهار داشت: این اتفاق مبارک فقط با روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی ایران و با تدبیر هوشمندانه امام (ره) محقق شد؛ دستاوردی که با خون گران‌بهای شهدا و تحمل سختی های زیاد اجرایی شد.

وی افزود: انتخاب مسئولان در بخش‌های مختلف حاکمیت با رای مردم، یک دستاورد بسیار ارزشمند است و اگر این حق تعیین سرنوشت از هر یک از افراد جامعه سلب شود، به یقین نسبت به سلب حق ذاتی خود اعتراض خواهند کرد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه ما در یک جنگ تحمیلی تمام عیار اقتصادی هستیم، عنوان کرد: ما باید این مسائل را برای مردم بازگو کنیم و بدانیم که ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران در شرایط سخت اقتصادی کنونی، هم‌تراز مقاومت رزمندگان در جنگ تحمیلی است.

دکتر همتی، با اشاره به وابستگی درآمدی کشور به بودجه نفت طی سالیان پس از انقلاب، گفت: آرزوی ما در همه برنامه های توسعه این بود که وابستگی به نفت را قطع کنیم اما نه تنها هیچ مجلس و دولتی این کار را نکرد، بلکه وابستگی را بیشتر کردیم، اما امروز علی‌رغم تحریم های مختلف بین المللی و بانکی و در چنین جنگ تمام عیاری، توانستیم کشور را با همه مشکلات مدیریت کنیم.

وی، اقتدار امروز ایران در عرصه بین الملل و جذب قلوب آزادی خواهان سراسر دنیا را مرهون وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی و مشی اصلی حاکمیت در حمایت از مظلومان برشمرد و بیان داشت: کشور بسیاری از توفیقات را در طول دوران پس از انقلاب و به ویژه در ایام تحریم و جنگ اقتصادی به دست آورده است و به موازات همه سختی ها، عمران و توسعه سرمایه گذاری در کشور حال انجام است.

استاندار هرمزگان، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم در مقطع فعلی، گفت: به واسطه کاهش درآمدها، در بخش معیشت به مردم سخت می گذرد و باید مردم را به دلیل این ایستادگی تحسین کرد اما علی‌رغم وجود همه مشکلات، مردم هیچ گاه پشت نظام، انقلاب و رهبری را خالی نکردند تا بخش حاکمیتی در میدان مبارزه بتوانند کشور را اداره کنند.

وی با بیان اینکه یادآوری نعمت های الهی امری ضروری است، عنوان کرد: خدمات برجسته و موفقیت های نظام را باید برای مردم که درخط مقدم جنگ اقتصادی هستند یادآور شد و در مقطعی که دشمن تمام عیار و تمام قد به جنگ ما آمده است این یادآوری می تواند مفیدتر باشد؛ ضمن اینکه هیچ کس مبرا از خطا نیست و به‌طور قطع اشکلاتی نیز وجود دارد و باید تلاش کرد با رفع برخی ایرادات جزئی، مردم را به آینده سرزمین و این کشور پرافتخار امیدوار کرد.

دکتر همتی، مشارکت مردم در انتخابات را تضمین کننده اقتدار و امنیت ملی دانست و گفت: هر کس با هر سلیقه ای که دارد می بایست در انتخابات شرکت کند، چرا که حضور مردم پشتوانه نظام و تضمینی برای ادامه راه شهدا و امام شهداست.

استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود در این همایش، تعامل و هماهنگی موجود بین ارکان اجرایی، نظارت و تأمین امنیت در برگزاری انتخابات پیش رو را در عالی ترین سطح ممکن اعلام کرد و بیان داشت: بیش از شش هزار نفر در بخش تأمین امنیت با مسئولیت نیروی انتظامی و با همکاری سپاه پاسداران و نیروهای مرزبانی و بیش از دو هزار نفر در بخش اجراء در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان مشارکت دارند.

وی به پیش بینی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه نیز اشاره کرد و گفت: در این شرایط باید اقدامات همه بخش ها به گونه ای باشد که مردم برای حضور در انتخابات دغدغه ای نداشته باشند و با امیدواری در انتخابات شرکت کنند.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها