با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

نظارت دو هزار و ٣٠٠ بازرس بر انتخابات هرمزگان

بندرعباس_ رییس هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا خبرداد:دو هزار و ۳۰۰ بازرس، سربازرس و بازرس ویژه که به‌طور عمده از معتمدان و نیروهای مردمی هستند، از آغاز فعالیت ستاد انتخابات در استان تا مرحله اعلام شمارش آراء، کار نظارت بر انتخابات را بر عهده دارند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, محمد احمدی با اشاره به اینکه هیات بازرسی کنترل و نظارت بر تمامی فرآیندها را از آغاز دستور وزیر آغاز کرده گفت: برای هر شعبه اخذ رای یک بازرس از وزارت کشور حضور دارد تا لحظه ای که شمارش آرا به اتمام برسد.

احمدی افزود: مشارکت حداکثری نشانگر علاقمندی مردم به این نظام باشکوه است و می دانیم که مردم هرمزگان همانند همیشه به صورت حماسی حضور پر شوری خواهند داشت.

رییس هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان اذعان کرد: تعیین سرنوشت کشور و جامعه بسیار حساس است و در این میان دشمنان قسم خورده در انتظار عدم حضور مردم انقلابی هستند که با حضورشان می توانند توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

احمدی اضافه کرد: یکی از علل هایی که شور انتخابات را کم رنگ کرده است شرایط کرونایی حاکم در کشور است، و ما را بر آن واداشته است که نماینده بهداشت و هلال احمر را جهت رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی در شعبات رای گیری به کار خواهیم گرفت.

مدیرکل بازرسی استانداری هرمزگان عنوان کرد : بدیهی است هنگامی که مردم به حق و حقوق خود آشنا باشند قطعا در روز سرنوشت ساز ۲۸ خرداد در انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر و روستا حضور پیدا می کنند.

محمد احمدی گفت: انتظار ما از کاندیداها این است که برنامه هایشان را شفاف سازی کنند تا مردم بتوانند تحلیل کنند که با برنامه های توسعه ششم در کشور هم خوانی دارد یا خیر. کاندیدا اقتصاد و معیشت مردم را کارشناسی کنند و راهکارهای عملیاتی ارائه دهند تا مردم شاهد گشایش مشکلاتشان بر اساس ظرفیت های بی نظیر در کشور باشند.

وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی، جهش تولید، رفع موانع تولید  از جمله خواسته های مردمی است که قطعا باید با برنامه ای مدون صادرات و نیازهای بین المللی که حق مسلم مردم است با رعایت همه ی خطوط قرمز اسلام و انقلاب مشکلات معیشتی مردم حل شود.

احمدی خاطر نشان کرد: یک هزار و ۵۵۶ شعبه اخذ رای در استان وجود دارد که هیات های اجرایی این شعبات را مشخص می کنند و وظیفه ی ما این است که طبق دستورالعمل های وزارت کشور برای هر شعبه یک بازرس، برای هر ۱۵ شعبه به صورت میانگین یک سر بازرس و برای هر ۱۰۰ شعبه یک بازرس ویژه آماده ی نظارت بر فرآیند انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا هستند.

مدیرکل بازرسی استانداری هرمزگان و رییس هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در پایان گفت: نظارت بر انتخابات امسال قطعا قوی و چابک تر از ادوار گذشته برگزار خواهد بود و فرآیند های انتخابات گام به گام نظارت خواهد شد و تک تک بخش ها و حوزه ها با آیین نامه های اجرایی مدیریت خواهد شد.

گفتنی است مردم می توانند شکایات و تخلفات انتخاباتی را از طریق سامانه سامد(۱۱۱) و کد دستوری #۳۱۲۲*۶۶۵۵*ثبت کنند.

اجتماعی

باهوشیاری و سرعت عمل بالای پلیس هرمزگان بلافاصله عاملان تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از سرعت عمل بالای پلیس استان و دستگیری ۶ نفر از عاملان تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بلافاصله پس از درگیری و نزاع دسته جمعی خبرداد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین,سردار “غلامرضا جعفری”  بیان داشت: در پی اعلام وقوع درگیری و تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بلافاصله مأموران گشت کلانتری و تیم های تخصصی پلیس امنیت عمومی استان در محل حاضر شدند.

وی افزود: شخصی که توسط ضاربان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود از متهمان سابقه دار می باشد که به تازگی از زندان ترخیص شده و متعاقب آن در حوالی ساعت ۰۳:۰۰ بامداد امروز نامبرده به اتفاق چند نفر دیگر منازعه نموده که طی این درگیری یک نفر در این زمینه به وسیله اسلحه سرد مضروب و به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده بود.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: فرد مذکور جهت پیگیری وضعیت همدست مصدوم خود به بیمارستان مراجعه که در حین درمان مجددا ضاربین با یکدستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره ای رنگ با پلاک مخدوش به بیمارستان مراجعه و اقدام به شلیک با اسلحه کلاش می نمایند که در اثر آن نامبرده از ناحیه ی زانو مصدوم گردید.

سردار جعفری با تأکید براینکه با سرعت عمل پلیس و طی یک عملیات ضربتی هر۶ نفر از عاملان این درگیری در محل حادثه دستگیر و یک قبضه اسلحه کلاش متعلق به ضاربان کشف شد، تصریح کرد: مصدوم تحت الحفظ در حال درمان می باشد و سایر متهمان نیز جهت ادامه روند مراحل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه استان هرمزگان محلی برای جولان افراد هنجارشکن و قانون گریز نیست، خاطرنشان کرد: پلیس استان بصورت شبانه روزی هرگونه تحرک افراد قانون گریز،هنجارشکن، اراذل و اوباش و کسانی که سعی در آشفته کردن بار روانی جامعه دارند را رصد با جدیت و قاطعیت با آنان برخورد می کند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در دادگستری استان هرمزگان

بندرعباس_ به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه دستاوردهای مقاومت در دادگستری کل استان هرمزگان افتتاح شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز جامعه مدیون خون شهداست و باید قدردان خانواده های معظم شاهد و ایثارگر باشیم.

علی صالحی با اشاره به رشادت ها و دلاوری های شهدای والامقام و رزمندگان خاطر نشان کرد: دفاع مقدس رمز عزتمندی ایران اسلامی است.

وی همچنین یادآور شد: باید دستاوردهای دوران دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و ارائه شود و همین موضوع تأثیر مهمی در رشد معنوی و ارتقای خودباوری در سطح جامعه خواهد داشت.

علی صالحی همچنین تأکید کرد: خانواده های شهدا مايه افتخار جامعه، ميراث داران انقلاب اسلامی و سرمايه های معنوی كشور هستند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: هفته دفاع مقدس ، فرصت مغتنمی است تا بار دیگر با مرور حماسه ها و دلاورمردی های مجاهدین عرصه های پیکار در جبهه های حق علیه باطل و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل عظیم الشأن (ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی ، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تجلیل کنیم.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

ششمین محموله کمک های اهدایی اتاق بازرگانی هرمزگان تحویل مراکز درمانی استان شد/کمک بیش از ۳۰میلیارد تومانی اتاق هرمزگان به بخش درمان استان در دوران کرونا

در ادامه تحقق کمک هشت میلیارد تومانی اتاق بازرگانی ایران و اتاق هرمزگان به بخش درمان استان، امروز ششمین مرحله از این کمک ها به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل داده شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین, این کمک ها شامل کمد کنار تخت، میزغداخوری بیمار تخت مکانیکی، میز غذاخوری بیمار تخت برقی، پایه سرم و تخت icu و ccu بود که ساعتی پیش به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل داده شد.

یادآور می شود از ابتدای شیوع ویروس کرونا بنا بر مصوبه ستاد کرونا و تاکید و رایزنی دکتر همتی استاندار هرمزگان و همکاری و تعامل مناسب مهندس صفا رییس اتاق بندرعباس، تاکنون اتاق بازرگانی و جامعه اقتصادی استان بیش از ۳۰ میلیارد تومان به مراکز درمانی هرمزگان در قالب کمک های مورد نیاز بیمارستان ها کمک کرده اند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها