با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

بدون تعامل با جهان مشکلات کشور حل نمی شود

یندرعباس_ رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی عبدالناصر همتی در هرمزگان گفت: کاهش مشارکت مردم در انتخابات بزرگترین چالشی است که در حال حاضر با آن مواجهیم و هرگاه که این موضوع را ریشه یابی می کنیم به روندی بر می خوریم که زیبنده کشورمان نیست و احتمال دارد بخشی  از این مسائل به دلیل مسائل اقتصادی باشد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ،رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی عبدالناصر همتی در هرمزگان در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت عنوان کرد : در انتخابات ۱۴۰۰ شرایطی پیش آمده است که داوطلبان نتوانسته اند آن چنان که باید خود را معرفی کنند.

ابراهیم امینی پوری افزود: کاهش مشارکت مردم در انتخابات بزرگترین چالشی است که در حال حاضر با آن مواجهیم و هرگاه که این موضوع را ریشه یابی می کنیم به روندی بر می خوریم که زیبنده کشورمان نیست و احتمال دارد بخشی  از این مسائل به دلیل مسائل اقتصادی باشد.

وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم شرایط را برای حضور حداکثری جهت حضور پر شور مردم ایجاد کنیم به گونه‌ای که شرایطی ایجاد شود تا همه افکار عمومی بتوانند در انتخابات حضور پیدا کنند و محدودیتی برای هیچ قشری نباشد.

امینی پوری, همتی را  شخصیتی بسیار متفکر و دنیا دیده‌ای معرفی کرد و عنوان کرد:  شعار اقای همتی از خانه تا جهان می باشد، و این به این معنی است تا می توانیم تعامل را در خانه خود ایجاد کنیم و این را به دنیا نیز بسط دهیم و شرایط را برای تعامل  بیشتر با جهانیان فراهم کنیم.

امینی پوری با بیان اینکه ما با دنیا قهر کرده ایم و اگر بتوانیم قهرها را کنار بزنیم، بسیاری از مشکلات و معضلات حل خواهد شد گفت:دکتر همتی بر این دیدگاه که کشورها باید با هم تعامل داشته باشند تاکید دارند.

وی ادامه داد: یکی از چالش های که در مناظرات مشاهده می کنیم مسائل اقتصادی است و گفتنی است که آقای همتی جز شخصیت های اقتصادی کشور هستند که در این زمینه اشنایی زیادی دارند، اگر قهر با دنیا کنار گذاشته شود مسائل اقتصادی نیز بهبود خواهد یافت.

رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی عبدالناصر همتی در هرمزگان خاطرنشان کرد:ما کشور انتخابات هستیم و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بارها شاهد برگزاری و حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا بوده ایم.

امینی پوری در پایان با دعوت از همه مردم برای شرکت در انتخابات اذعان کرد: کشور ما بر اساس رای و نظر مردم اداره می‌شود، مظهر جمهوریت کشور ایران انتخابات است پس وظیفه داریم شرایطی ایجاد کنیم که هر فرد با هر دیدگاه و ایده ای در انتخابات شرکت کند.

اجتماعی

توقیف ۱۸ دستگاه خودروی سواری حامل سوخت قاچاق در بندرعباس +ویدئو

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از توقیف ۱۸ دستگاه خودروی سواری حامل سوخت قاچاق در بندرعباس خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از توقیف ۱۸ دستگاه خودروی سواری حامل سوخت قاچاق با رصد اطلاعاتی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مبارزه با قاچاق سوخت دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی در ادامه افزود: این خودروها در نتیجه اجرای طرح ضربتی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مبارزه با قاچاق سوخت دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس در شب گذشته شناسایی و توقیف شدند.

وی همچنین یادآور شد: از این خودروها ۱۸ هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کشف و ضبط شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین تصریح کرد: قاچاقچیان سوخت علاوه بر جریمه نقدی و مجازات حبس به ضبط اموال ناشی از جرم محکوم می شوند و همچنین در راستای اجرای ماده ۲۰ قانون مبارزه با قاچاق کالا‌‌‌‌؛ تمام خودروهای توقیف شده نیز به نفع دولت ضبط خواهند شد.

لازم به ذکر است: ارزش تقریبی سوخت های کشف شده بیش از دویست میلیون تومان است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

تشکیل کارگروه رفع مشکلات جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا و تامین اشتغال فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران در اولویت قرار دارد

استاندار هرمزگان گفت: تشکیل کارگروه رفع مشکلات جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های بزرگوار شهدا در استان هرمزگان، ضروری است و در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی دوستی در دیدار با جمعی از جانبازان استان هرمزگان، ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی “صلی الله علیه و آله و سلم” و حضرت امام جعفر صادق “علیه السلام”، از ایثار، رشادت، جانفشانی و فداکاری های شهدا، جانبازان، آزادگان و همه ایثارگران و رزمندگان و خانواده‌های معظم آنان در راه دفاع از ایران اسلامی، آرمان‌ها و ارزش های انقلاب اسلامی ایران، تجلیل و قدردانی و از آنان به عنوان گنج و ثروت معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.

وی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به خدمات رسانی و رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان، آزادگان و همه رزمندگان دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: خانواده‌های بزرگوار شهدا، جانبازان و ایثارگران با الگوگیری از سیره و روش بانوی بزرگوار اسلام حضرت زینب کبری “سلام الله علیها” صبر فراوانی دارند که جای قدردانی دارد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: تشکیل کارگروه رفع مشکلات جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های بزرگوار شهدا در استان هرمزگان، ضروری است و در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

دوستی تصریح کرد: جلسات این کارگروه باید به صورت ماهیانه از آبان‌ماه برگزار و رفع مشکلات این بزرگواران به صورت مستمر از طریق این کارگروه پیگیری و انجام شود.

وی، توجه به تامین اشتغال فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران را بسیار مهم و اولویت کاری خود دانست و بر لزوم تکریم و حمایت از خانواده‌های بزرگوار شهدا، جانبازان و ایثارگران، تاکید کرد و همچنین خواستار تامین امکانات رفاهی مناسب برای خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، از سوی دستگاه‌های مسئول شد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: روزهای سه‌شنبه در دیدار حضوری و چهره به چهره آماده گفت‌وگو و شنیدن دغدغه های مردم هستیم و از طریق پیام و تلفن نیز پاسخگوی مردم خواهیم بود.

در این دیدار، مسائل و مشکلات جانبازان بزرگوار و خانواده‌های آنان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

طبق اعلام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، در هرمزگان ۳۰۰۰ جانباز بزرگوار و ۴۳۴ آزاده سرافراز تحت پوشش این نهاد قرار دارند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

توقیف ۴ شناور صید ترال در آب‌های خلیج فارس

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف ۴ فروند شناور غیرمجاز صید ترال در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف ۴ فروند شناور غیرمجاز صید ترال در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

علی صالحی تصریح کرد: به دستور مقام قضایی و در پی گزارش اداره شیلات شهرستان بندرلنگه، این چهار شناور توسط ناوگروه منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شناسایی و در حوالی جزیره ابوموسی و جنوب جزیره سیری توقیف شدند.

وی در ادامه تأکید کرد: به منظور صیانت از حقوق عامه و تسهیل زمینه فعالیت بیشتر برای صیادان بومی، با صدور دستور ویژه قضایی، توقیف شناورهای غیرمجاز در آب‌های استان هرمزگان به مأموریت مشترک شیلات، دریابانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبدیل شده است.

صالحی با بیان اینکه صید ترال باعث تخریب محیط زیست دریا می‌شود که باید با آن به شدت برخورد کرد، گفت: دریا موهبتی الهی است که امروز در اختیار ما قرار دارد و باید از آن به عنوان امانتی برای آیندگان مراقبت کنیم و این امر مستلزم قاطعیت در حفاظت از زیستگاه‌های آبزیان و برخورد جدی با متخلفین است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از ثروت‌های ملی در دریا و مقابله با صید ترال، اظهار داشت: دستگاه قضایی استان هرمزگان در راستای عمل به سیاست های ابلاغی، برخورد قاطعانه و بدون اغماض با افرادی را که از طریق صید غیرمجاز، معیشت مردم و صیادان بومی را به خطر می‌اندازند در دستور کار خود قرار داده است.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها