با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

برای آینده شهرم طرح و برنامه دارم/ایجاد امنیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندرعباس

بندرعباس_میثم انصاری عنوان کرد: شعاری برای انتخابات ندارم بلکه برای آینده شهرم طرح و برنامه دارم، یک برنامه ۴-۵ ساله باید تدوین شده و طبق آن پیش خواهم رفت.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، میثم انصاری کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت گفت: در شهرداری و شورای شهر نیاز داریم به امکان بررسی طرح های دریا محور،متاسفانه سهمی از دریا برای خود قائل نیستیم، بطور مثال می توانیم حمل ونقل دریایی در سطح شهر داشته باشیم و به طرح های زیبا سازی سواحل و ایجاد مکان های گردشگری بیشتر پرداخته شود.

انصاری افزود: در خصوص فاضلاب که یکی از دغدغه های اصلی شهر است، بررسی و مشاوره از طریق متخصیص صورت گیرد، نمی گوییم شهرداری وظیفه جمع آوری پساب را بر عهده دارد ولی می تواند برنامه ریزی کرده و با همکاری سایر ادارات رسیدگی کند.

وی ادامه داد: من شعاری برای انتخابات ندارم بلکه برای آینده شهرم طرح و برنامه دارم، یک برنامه ۴-۵ ساله باید تدوین شده و طبق آن پیش خواهم رفت.

میثم انصاری خاطر نشان کرد: ما نیاز داریم بخشی از بخش نامه های اداری که قانون نیز اجازه این کار را به ما داده است اصلاح شود چرا که با تحقق این مسئله امورات مردم زودتر پیش می رود.

انصاری با اشاره به توسعه غیر متوازن محلات بندرعباس عنوان کرد: توسعه باید به صورت متوازن پیش رود، در شهر نقاطی وجود دارد که تجمع امکانات است و بخش دیگر محروم مانده.

وی اذعان کرد: باید امنیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر ایجاد شود تا شهروندان رغبت به سرمایه گذاری در بندرعباس داشته باشند.

میثم انصاری در پایان گفت: سعی می کنم اگر به شورای شهر راه پیدا کنم این ارگان و شهرداری را نسبت به شهروندان پاسخگو کنم و درب‌های شورا همیشه به روی شهروندان باز باشد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها