×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Tuesday, 24 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر
عدم هماهنگی میان ارگان مهمترین مشکل در شهر بندرعباس/روا نیست شب بنر بزنیم و صبح پاره شود

به گزارش تجارت جنوب انلاین، محمد حمزوی سرخایی کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در برنامه جشن انتخابات هرمزگان گفت: لازم می دانم به نمایندگی از ۱۳۷ کاندید انتخاباتی شورای شهر بندرعباس از مسئولان و هئیت اجرایی انتخابات گلایه کنم، ما با هزینه های هنگفت و با هزینه شخصی برای انتخابات تبلیغ می کنیم روا نیست شب بنر بزنیم و صبح پاره شود.

حمزوی افزود: در این ایام کرونا که نمی شود هیچ تجمعی برگزار کرد چگونه باید برای خود تبلیغ کنیم، اگر تخلف انتخاباتی صورت می گیرد توضیح دهند که چه تخلفی است، ستاد برگزاری انتخابات تکلیف را مشخص کند.

وی ادامه داد: به شخصه سعی کردم هیچ جایی که منظر و زیبایی شهر را تحت الشعاع قرار دهد بنر نصب نکنم اما باز هم شاهد پاره شدن آن ها هستم،  اگر امروز نتوانم از حق خودم دفاع کنم پس چگونه می توانم مدافع حقوق مردم باشم.

حمزوی اذعان کرد: بی انصافی است که بگوییم در ادوار و شهرداری های گذشته کاری انجام نگرفته است،  همه این عزیزان کار کرده اند اما همچنان جای کار بسیار زیادی وجود دارد،  مهمترین مشکل در شهر بندرعباس عدم هماهنگی میان ارگان هاست.

محمد حمزوی سرخائی در پایان گفت:زمانی که به شورا راه پیدا می کنیم احساس می کنیم می توانیم شهر را متحول کنیم،  اگر بتوانیم تنها در حوزه ای که تخصص داریم موفق عمل کنیم قطعا به موفقیت خواهیم رسید.

برچسب ها :