با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

تمام عوامل اجرایی انتخابات در شعب، تست کرونا خواهند داد

بندرعباس_ رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات هرمزگان عنوان کرد: امکانات و لوازم بهداشتی برای عوامل اجرایی در تمام شعب تعبیه شده و تمامی عوامل اجرایی در شعب تست کرونا خواهند داد، ممکن است فردی بیم داشته باشد نسبت به حضور در این اماکن اما یادآور می شوم که دانشگاه علوم پزشکی و ستاد کرونا مدت هاست که امکان برگزاری ایمن و سلامت برگزاری انتخابات را بررسی می کنند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، احمد پویافر رییس کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان هرمزگان در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در خصوص انتخابات پیش رو گفت: همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب فراهم است، در ۱۳ شهرستان و ۴۵ شهر و ۱۳۰۰روستا هرمزگان انتخابات برگزار خواهد شد.

احمد پویافر گفت: کمیته امنیت ستاد انتخابات از سه ماه قبل امنیت برگزاری انتخابات را در دستور کار خود قرار داده و اقدامات لازم در این راستا را انجام داده است ما سعی کردیم امنیت را در روز انتخابات در همه عرصه ها برقرار کنیم.

رییس کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان هرمزگان افزود: ۱۵۵۶ شعبه اخذ رای در سطح استان هرمزگان وجود دارد، برای اینکه مردم با خیال راحت بتوانند حماسه ای دیگر را پای صندوق های رای خلق کنند همه در آماده باش هستیم.

پویافر ادامه داد: ۳۴ هزار نفر مسئول و دست اندرکار برگزاری انتخابات هستند که از این تعداد نزدیک به ۹ هزار و ۳۰۰ نفر مسئول برقراری امنیت در شعب هستند، در تمام نقاط استان رای گیری انجام خواهد شد و تمهیدات لازم برای این امر در نظر گرفته شده است به‌طور مثال برای جزایر تحت پوشش شناورهای خاصی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: شعب اخذ رای در مدارس، مساجد یا امکان امنی تعبیه شده اند که امنیت برقرار باشد و مردم با فراغت بال به امر رای گیری مبادرت کنند.

پویافر اذعان کرد: امکانات و لوازم بهداشتی برای عوامل اجرایی در تمام شعب تعبیه شده و تمامی عوامل اجرایی در شعب تست کرونا خواهند داد، ممکن است فردی بیم داشته باشد نسبت به حضور در این اماکن اما یادآور می شوم که دانشگاه علوم پزشکی و ستاد کرونا مدت ها است که امکان برگزاری ایمن و سلامت برگزاری انتخابات را بررسی می کنند و همه تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است و در شهر بندرعباس نیز دستگاه‌های اخذ رای الکترونیک دائما ضد عفونی خواهند شد.

رییس کمیته امنیتی ستاد انتخابات استان هرمزگان ادامه داد: بدون حضور رسانه ها امورات مربوط به سلامت انتخابات این‌گونه پیش نمی‌رفت، در این روزها شاهد همکاری تنگاتنگ رسانه‌ها هستیم، به مردم این اطمینان را می دهیم که با همکاری رسانه ها به عنوان رکن اصلی در کنار ستاد امنیت، همه امورات به خوبی پیش خواهد رفت.

پویافر در پایان گفت: در راه های دور و روستاهای صعب العبور و روستاهای دور دست برای برگزاری انتخابات امکاناتی لازم بود که به یاری خدا فردا این امکانات اعزام می شود تا انتخابات به بهترین نحو برگزار شود.

اجتماعی

معافیت قشموندان از پرداخت عوارض در اسکله بندرپل

بنا به تاکید دوستی استاندار هرمزگان و پیگیری های مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با هدف رضایتمندی ساکنان جزیره قشم، از این پس شهروندان قشمی برای تردد از اسکله بندرپل از پرداخت عوارض شهرداری مستقر در این اسکله معاف هستند.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، بنا به تاکید دوستی استاندار هرمزگان و پیگیری های مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با هدف رضایتمندی ساکنان جزیره قشم، از این پس شهروندان قشمی برای تردد از اسکله بندرپل از پرداخت عوارض شهرداری مستقر در این اسکله معاف هستند.

این طرح تنها شامل خودروهای سواری با پلاک بومی می شود و بومیان جزیره قشم به منظور تردد از این اسکله با ارائه مدارک مثبته می توانند از این معافیت بهره مند شوند.

اسکله بندرپل مهم‌ترین معبر مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور و همچنین رفت و آمد شهروندان قشمی است که نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات حمل و نقل و جا به جایی خودروهای سبک و سنگین و ترانزیت بار و کالا به جزیره دارد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

از پیشنهادات فعالان بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در فضای تولید و اشتغال استقبال می کنیم

استاندار هرمزگان با بیان اینکه همه باید در راستای تحول استان کمک کنند، گفت: از پیشنهادات و نظرات فعالان بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در فضای تولید و اشتغال، استقبال می کنیم.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، پنجاه و ششمین نشست شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان، با دستور کار «ارائه گزارش عملکرد این شورا در سال ۹۹ و شش ماهه نخست سال جاری» و «بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تأمین سوخت مورد نیاز شرکت های پخش» برگزار شد.

مهدی دوستی در این نشست با بیان اینکه رونق تولید و اشتغال مهم ترین دغدغه دولت و مردم است، اظهار کرد: ظرفیت بالقوه فراوانی در خصوص ایجاد اشتغال در بخش خصوصی وجود دارد که باید با حذف فرآیندهای زائد و بروکراسی اداری غیر ضروری، زمینه تحول و نقش آفرینی مجدّانه و پرنشاط بخش خصوصی را در این حوزه فراهم کرد.

وی افزود: فرآیند تولید از ارائه ایده های نوین تا مرحله نهایی که بازاریابی و فروش محصول است باید تسهیل شود که در این میان نقش دولت برای ایجاد تحرک در موتور تولید و اشتغال بسیار حائز اهمیت است.

استاندار هرمزگان، ایجاد اعتماد در فضای کسب و کار را لازمه شرایط فعلی کشور دانست و گفت: باید فعالیت شبانه روزی و جهادی سرلوحه همه مدیران باشد و بساط مدیریت ناکارآمد در استان جمع شود.

دوستی، استفاده از ظرفیت شورای گفت‌وگو و مصوبات قانونی این شورا را متذکر شد و ضمن نکوهش نگاه جزیره ای در توسعه فضای کسب و کار، عنوان کرد: همه باید در راستای تحول استان کمک کنند و دستگاه ها و فعالان بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در فضای تولید و اشتغال، پیشنهادهای خود را ارائه کنند.

رئيس شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان با بیان این که منابع دولت محدود است و دولت باید این منابع را در اختیار توسعه زیرساخت ها قرار دهد، تصریح کرد: تثبیت اشتغال نخستین گام ما در استان است که لازمه آن رفع موانع فعالیت تولیدکنندگان است.

“با توجه به نگاه ویژه استاندار هرمزگان به تحرک بخش تولید و رونق اشتغال، هفته آینده دو نشست تخصصی دیگر با اعضای پارلمان بخش خصوصی و بازرگانان استان هرمزگان برگزار خواهد شد.”

ادامه ی خواندن

اجتماعی

دیدار فرمانده منطقه یکم نداجا با رئیس کل دادگستری هرمزگان/ تأکید بر هم افزایی نیروی دریایی ارتش و دستگاه قضایی برای حفاظت از امنیت خلیج فارس و دریای عمان

فرمانده منطقه یکم نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران با همراهی جمعی از مسوولان و فرماندهان نداجا ضمن حضور در دادگستری هرمزگان با علی صالحی رئیس کل دادگستری استان دیدار کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب امیر دریادار دوم رضا قربانی به سمت فرمانده منطقه یکم امامت نداجا، به نقش مهم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت کشور و اجرای دقیق مأموریت های محوله اشاره کرد و گفت: غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران با شناخت دقیق از قوانین بین المللی و تلاش برای توسعه دیپلماسی دریایی ضمن حضور مقتدرانه خود در اقیانوس اطلس، حماسه آفرینی کردند که این موضوع موجب افتخار و مباهات است.

علی صالحی افزود: این حضور مقتدرانه حاکی از توانمندی دریایی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و تکاوران نیروی دریایی ارتش ثابت کردند آماده جانفشانی برای دفاع از مرزها و ایجاد امنیت پایدار در منطقه هستند.

وی یادآور شد: این نیرو با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان توانسته تاثیر بسزایی در بی اثر کردن توطئه های سلطه جویان جهانی داشته باشد و نقش اثرگذار خود را در جهت توسعه تجارت و امنیت حمل و نقل دریایی به خوبی ایفا نماید.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان هرمزگان ادامه داد: دستگاه قضایی استان جهت برقراری نظم و امنیت دریایی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تعامل بسیار خوبی دارد و از اینرو تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا ضمن افزایش ارتباط با نیروهای نظامی و انتظامی، خدمات رسانی در جهت رضایتمندی مردم و حفظ امنیت میهن عزیزمان را با شتاب هرچه بیشتر پیگیری نماییم.

گفتنی است‌؛ در جریان این دیدار امیر دریادار دوم رضا قربانی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش به ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده توسط نداجا برای دفاع از حریم دریایی کشور در آبهای نیلگون خلیج فارس و دریای عمان پرداخت و بر تعامل و هم افزایی نیروی دریایی ارتش و دستگاه قضایی به منظور حفاظت از نظم و امنیت تأکید کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها