با ما ارتباط برقرار کن

بندر عباس

نتایج اولیه انتخابات شورای شهر بندرعباس اعلام شد

بندرعباس- رئیس ستاد انتخابات استان، نتایج اولیه و رسمی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس را اعلام کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، علی رئوفی اظهار کرد: بر اساس نتایج اولیه شمارش آراء انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس، فاطمه جراره با کسب ۲۲هزار رای، احمد کناری نژاد با ۱۴هزار و ۸۰۰ رای، یعقوب دبیری نژاد با ۱۲هزار و ۷۷ رای، احمد عامری با ۱۱هزار و ۴۶۶ رای، حسن سالاری با ۱۱ هزار و ۱۶۰ رای، عیسی عباسی با ۱۰هزار و ۹۳۷ رای، سید محمدرضا موسوی با ۹هزار و ۲۶۰ رای، عبدالرضا حیدری سراحی با ۹هزار و ۴۹ رای، فریده عامری با ۸هزار و ۸۱۳ رای، اسماعیل رئیسی با ۸هزار و ۶۹۳ رای و اسماعیل بواشه با ۸هزار و ۶۵۶ رای منتخبان اصلی شورای شهر بندرعباس شدند.

وی افزود: مصیب نظری رودان با ۸هزار و ۲۱۰ رای، حسین مینا با ۷هزار و ۹۲۳ رای، محمد رئیسی چاهستانی با ۷هزار و ۶۰۳ رای، زهرا مرادی با ۷هزار و ۴۷۸ رای و علی رضا سعیدی با ۶هزار و ۲۸۴ رای به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با بیان اینکه نتایج فعلی آراء نتایج اولیه شورای شهر بندرعباس است، گفت: نتایج قطعی با احتمال تغییرات محدود در آراء به زودی و پس از تایید هیئت اجرایی و نظارت منتشر می شود.

اجتماعی

تلاش شهرداری منطقه ۴ برای افزایش امنیت شهروندان قابل ستایش است/ روشنایی سواحل غربی شهر بندرعباس به رونق گردشگری شبانه و افزایش امنیت کمک کرده است

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با اشاره به روشنایی پارک ها، بوستان ها و نوار ساحلی غرب شهر بندرعباس گفت: تلاش شهردار منطقه ۴ برای زیباسازی و روشنایی فضاهای تفریحی شهر بندرعباس قابل تقدیر است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سرهنگ دولتیاری در دیدار علی پاسلارزاده شهردار منطقه ۴ که به همراه معاونان و مدیران شهرداری منطقه ۴ به مناسبت هفته ناجا انجام شد، بیان داشت: یکی از مولفه های کاهش جرائم در محلات، افزایش روشنایی معابر، بوستان ها، پارک ها و اماکن گردشگری است.
دولتیاری اظهارداشت: طی دو سال اخیر اقدامات قابل تقدیری در منطقه ۴ شهرداری بندرعباس رخ داده و شاهد افزایش روشنایی و کاهش جرائم و سرقت شده ایم. توسعه فضاهای تفریحی و زیباسازی محلات و نوار ساحلی در افزایش احساس امنیت میان شهروندان موثر بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس تاکید کرد: ساحل بندرعباس به عنوان یکی از امکان مهم گردشگری شهر بندرعباس به حساب می آید که تا پیش از این شب ها قابل استفاده و تفریح نبود، اما با تلاش های مهندس پاسلارزاده و همکارانش شاهد تغییرات گسترده و تاثیرگذار در افزایش امنیت و رونق گردشگری شبانه در نوار ساحلی سورو و پشت شهر شده ایم.
همچنین در ادامه این دیدار، علی پاسلارزاده شهردار منطقه ۴ بندرعباس عنوان کرد: نیروی انتظامی نهادی است که به صورت شبانه روزی در حال خدمت به جامعه و مردم هستند، امنیت و آسایش خاطر شهروندان را در محیط شهر و زندگی آنها فراهم می نمایند که قطعا تعامل و همکاری این نهاد با شهرداری امنیت اجتماعی بیشتری را به همراه دارد.
وی با تأکید بر هم افزایی و همکاری نیروی انتظامی با شهرداری، گفت: این امر موجب ایمنی و امنیت بیشتر در خصوص معضلاتی است که گاهی اوقات باعث ایجاد خسارتهایی به شهرداری، شهر و ضایع شدن حقوق شهروندان می گردد.
پاسلارزاده تصریح کرد: شهرداری به عنوان نهاد اجتماعی و فرهنگی و نیروی انتظامی به عنوان نهاد انتظامی در شهر دو ضلع از اضلاع توسعه و آبادانی شهرنشینی هستند.
پاسلارزاده در ادامه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: این مناسبت فرصتی است تا از زحمات ارزشمند شما حافظان نظم و امنیت جامعه تقدیر و تشکر نماییم.

ادامه ی خواندن

آلبوم تصاویر

دباغیان؛ پارک یا مجتمع تجاری! +تصاویر

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس جهت فراهم کردن زمینه رفاهی و همچنین نگهداری و یا جذب سرمایه برای مدیریت پارک ها بخش هایی از آنان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، اگر بخواهید برای تفریح و یا گردش خانوادگی به پارک دباغیان بروید با دکه های متعدد و رستوران هایی مواجه خواهید شد که فضای پارک را به خود اشغال کرده اند.

گویی به مجتمعی تجاری رفته اید تا تفریحی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس جهت فراهم کردن زمینه رفاهی و همچنین نگهداری و یا جذب سرمایه برای مدیریت پارک ها بخش هایی از آنان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

در پارک دباغیان فضای تجاری به نسبت فضای سبز مساحت بیشتری دارد.

مصطفی خادم رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس در جلس امروز شورای شهر بندرعباس عنوان داشت: فضایی که در اختیار کافه فین واقع در پارک دباغیان گذاشته شده است در قبال نگهداری آبنمای موزیکال این پارک بوده است.

این در حالی است که آبنمای این پارک غیر فعال است و طبق گفته ها به تعهدات خود عمل نکرده است.

حال باید بررسی کرد آیا این آبنمای موزیکال اصلا تحویل این رستوران شده یانه؟!

حمایت از سرمایه گذاری و گردشگری در شرایط کرونا و اقتصاد باید اولویت برنامه ها باشد شهری که کمترین فضای مناسبی برای گردشگری و تفریحی هرمزگان دارد.

شهرداری منطقه در این زمینه پاسخگو باشد.

تصاویری از پارک دباغیان:

ادامه ی خواندن

اجتماعی

۹۰۳ هزار متر مربع از پارک های بندرعباس روشن شد/ نیاز مبرم پارک ها به بهسازی

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: در چند ماه گذشته ۹۰۳ هزار متر مربع از پارک های بندرعباس روشن شده است و یا سیستم روشنایی رفع نقص شده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مصطفی خادم در جلسه امروز شورای شهر بندرعباس، اظهار داشت: در شهر بندرعباس ۲۶۸ پارک شهری، منطقه ای و … با مساحت ۲۲۴ هکتار وجود دارد.

وی با اشاره به عملکرد سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس، اذعان داشت: در چند ماه گذشته ۹۰۳ هزار متر مربع از پارک های بندرعباس روشن شده است و یا سیستم روشنایی رفع نقص شده است.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: ۵۰ الی ۱۰۰ هکتار زمین در بلوار شهید رجایی جهت احداث پارک از مسکن و شهرسازی درخواست شده است.

سید محمدرضا موسوی عضو شورای شهر بندرعباس نیز در این جلسه عنوان داشت: در بسیاری از پارک ها سنگ بست فضای سبز انجام شده اما کاشتی صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از پارک ها نیاز به بهسازی دارند، افزود: در باغ پرندگان بندرعباس درخت ها قطع شده و چوب آنها به فروش رسیده، تور محافطت از پرندگان پاره شده و حتی برخی از حیوانات درنده به پرندگان حمله کرده و آنان را زخمی کرده اند.

انتهای پیام/ص

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها