با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ورزش در هرمزگان به یک صنعت کاملاً حرفه ای تبدیل خواهد شد

استاندار هرمزگان در نخستین جلسه هیئت مدیره شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان مطرح کرد

منتشر شده

روی

به گزارش تحازت جنوب آنلاین :استاندار هرمزگان گفت: با شروع فعالیت شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان ، صنعت ورزش در استان به یک صنعت کاملاً حرفه ای تبدیل خواهد شد و ورزش پایه در استان با بهره گیری از تجربه های موفق استان‌های دیگر و آسیب شناسی درون استانی جانی دوباره خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، نخستین جلسه هیئت مدیره شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان به ریاست استاندار هرمزگان و با دستور کار تصمیم‌گیری در خصوص برنامه‌های پیشنهادی مدیرعامل این باشگاه در استانداری هرمزگان برگزار شد.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در پایان این نشست سه ساعته که با حضور نمایندگان مردم مرکز استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: این شرکت با هدف حمایت از ورزش های بومی و حرفه ای از سطح روستاها تا بالاترین سطح تقسیماتی در استان تأسیس شده است و با توجه به زیرساخت های خوبی که دولت در همه نقاط ایجاد کرده و توسعه فضاهای ورزشی در سال های آتی، می ‌توانیم با یک برنامه‌ریزی مناسب، استعدادهای خوبی که در استان وجود دارد را شناسایی، تربیت و حمایت کنیم که مرحله به مرحله رشد کنند و بتوانند به عنوان یک بازیکن حرفه ای وارد باشگاه های مطرح در رشته های مختلف ورزشی شوند.

وی یک از اهداف این شرکت را گستراندن چتر حمایتی خود از رشته ها و باشگاه های مختلف ورزشی عنوان کرد و افزود: با کمک هایی که بر اساس ساز و کار پیشنهادی هیئت مدیره به تیم های رده های مختلف باشگاهی استان خواهد شد، انگیزه ورزشکاران و باشگاه ها برای حضور قدرتمند در میدان های ورزشی افزایش پیدا خواهد کرد.

استاندار هرمزگان گفت: با شروع فعالیت این شرکت، صنعت ورزش در هرمزگان به یک صنعت کاملاً حرفه ای تبدیل خواهد شد و ورزش پایه در استان با بهره گیری از تجربه های موفق استان‌های دیگر و آسیب شناسی درون استانی جانی دوباره خواهد گرفت.

دکتر همتی با بیان اینکه این شرکت با تکیه به منابعی که بنگاه‌های اقتصادی استان تامین خواهند کرد در قالب یک برنامه منظم در حال سازماندهی و شکل گیری است، تصریح کرد: تداوم فعالیت این شرکت محدود به هیچ از مدیران استان نیست بلکه یک کار مستمر خواهد بود که بر اساس چارچوب های تعریف شده می تواند به مسیر خود ادامه دهد و امیدواریم ثمرات این کار بزرگ در آینده نزدیک با حضور ورزشکاران هرمزگانی رشته‌های مختلف در سطوح عالی قهرمانی نمود پیدا کند.

وی، آغاز این فرآیند را عامل و محرکی مهم برای ارتقاء ورزشکاران و باشگاه های مختلف ورزشی عنوان کرد و گفت: کمک های شرکت صنایع پشتیبان ورزش هرمزگان به همه رشته ها و به ترتیب اولویت و اهمیتی که برای مخاطبان و مردم استان دارد انجام خواهد شد.

استاندار هرمزگان همچنین از همراهی بنگاه های اقتصادی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران اجرایی، نخبگان ورزشی و رسانه های استان قدردانی و اظهار امیدواری کرد شکل گیری این شرکت بتواند به عنوان یک کار پایدار، آینده روشنی را برای ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی در تمام سطوح فراهم کند و هرمزگان بتواند خود را به عنوان یکی از استان های صاحب نام و تراز اول ورزشی معرفی کند.

شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان با تدبیر استاندار هرمزگان و با هدف تقویت ورزش و ساماندهی و یکپارچه‌سازی حمایت های صنایع هرمزگان از ورزش استان شکل گرفته است.

اجتماعی

راه ۱۰۰ روستا در هرمزگان مسدود شد

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری: به علت بارندگی‌های ۲ روز گذشته ۱۰۰ راه روستایی و سه راه اصلی در هرمزگان بسته شده است.
سه مسیر اصلی در جاده های  بندر خمیر- بندرعباس، بندرلنگه – بندرخمیر و یک جاده در شرق استان بسته شد که با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مسیر‌های جایگزین مشخص شده است.
در شهرستان میناب تخلیه اضطراری سه روستای مازغ بالا، مازغ پایین و تُمبِک که حدود هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعتی بیش از ۱۰ هزار نفر هستند به اماکن امن منتقل شده اند.
همچنین بر اثر این بارندگی ها آب ۶۷ روستا و همچنین برق ۴۰ روستا که متغییر هستند قطع شده است.
در شهرستان‌های بندرعباس، رودان، میناب و جزیره هرمز آبگرفتگی معابر و منازل گزارش شده است.
سامانه بارشی در استان از امشب فعال تر می شود و مردم امروز و فردا  از تردد‌های غیرضروری درون شهری و برون شهری و قرار گرفتن در مسیل رودخانه‌ها و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی منصوب شد

استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر میرزایی، آورده است:

با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت مشاور استاندار هرمزگان در امور فرهنگی، منصوب می گردید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران، کوشا باشید. توفيق روزافزون شما را آرزومندم.

حجت الاسلام میرزایی دارای مدرک سطح چهار حوزوی (معادل دکتری) و یکی از نخبگان بومی و افراد صاحب نظر در حوزه فرهنگ است که ریاست نهاد رهبری دانشگاه هرمزگان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان و دبیر جامعه روحانیان و فضلای استان، از مهمترین سوابق کاری وی محسوب می شود.

وی همچنین ۵۸ جلد کتاب را در حوزه های مختلف فرهنگی و دینی تالیف کرده است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس

رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس خبر داد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف ۴۲ هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق در نتیجه اجرای طرح ضربتی برخورد با قاچاقچیان در بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی اظهار داشت: در اجرای مأموریت های ابلاغی از سوی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت استان هرمزگان به منظور جلوگیری از هدررفت سرمایه های ملی، مأموران انتظامی با رصد اطلاعاتی و گشت زنی های نامحسوس، بارانداز و محل دپوی محموله بزرگ سوخت قاچاق در یکی از روستاهای ساحلی بندرعباس را شناسایی نمودند.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران در بازرسی از محل مورد نظر، ضمن کشف و ضبط ۴۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، مخازن نگهداری سوخت در این بارانداز را جمع آوری و معدوم نمودند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ارزش تقریبی سوخت های مکشوفه را ۷ میلیارد و ۳۵۰ ميليون ريال عنوان نمود و تصریح کرد: بنابر گزارش ضابطین، عوامل نگهداری این محموله قاچاق، شناسایی شده اند و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

وی همچنین با تأکید بر ادامه روند مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق سوخت، خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در مسیر صیانت از منابع ملی با هیچ کس تعارف ندارد و با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها