با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

تخصیص اعتبارات ویژه جهت احداث مدارس در بندرعباس

بندرعباس- رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور عنوان کرد: با توجه به کمبود سرانه فضای اموزشی در شهر بندرعباس اعتبارات ویژه ای جهت احداث و نوسازی مدارس در سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته ایم.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین،در دیدار نماینده مردم بندرعباس، بندرخمیر، حاجی آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور درآستانه توزیع اعتبارات سال۱۴۰۰ رخشانی مهر ضمن سپاس از حمایت های دکتر آرامی از سازمان نوسازی مدارس در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، جهت افزایش اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان بصورت ویژه در سال جاری قول مساعد داد.

دکتر رخشانی مهر افزود: با توجه به کمبود سرانه فضای آموزشی درشهر بندرعباس، اعتبارات ویژه ای جهت احداث مدارس در سال ۱۴۰۰ درنظر گرفته می شود.

در این دیدار دکتر آرامی ضمن تمجید از تلاشهای صورت گرفته طی سالهای اخیر درحوزه مدرسه سازی، نوسازی مدارس استان را مجموعه ای پویا و پرتلاش نامید که توانسته رضایت خیرین، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیریت عالی استان را برآورده نماید.

وی همچنین ضمن تشکر از حمایت های دکتر رخشانی مهر از حوزه مدرسه سازی، برضرورت افزایش اعتبارات استان باتوجه به کمبود سرانه های فضای آموزشی در حوزه انتخابیه تاکید نمود.

درادامه دکتر هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان ضمن تشکر از دکتر آرامی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه دکتر رخشانی مهر ریاست سازمان نوسازی مدارس کشور به استان هرمزگان قدردانی نمود و اظهار داشت : اداره کل نوسازی مدارس درسال ۱۳۹۹تعداد ۶۳۷کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۳۶۷ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی ، استانی و مشارکت خیرین مدرسه ساز به جامعه دانش آموز ی استان تحویل نمود.

وی ادامه داد: این اداره کل تعداد ۲۲۰ پروژه جهت بهره برداری در سال جاری در دست اجرا دارد.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها