با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

واکسیناسیون دست اندرکاران رسانه ای انتخابات مرحله به مرحله انجام می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان عنوان کرد: واکسیناسیون عوامل برگزاری انتخابات در هرمزگان طی دو مرحله انجام شد که از ۳۴ هزار نفر نزدیک به پنج هزار نفر تاکنون واکسن دریافت کرده اند و مابقی به تدریج برای دریافت واکسن به دانشگاه علوم پزشکی معرفی می شوند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین؛ علی رئوفی در تشریح جزییات آخرین روند واکسیناسیون دست اندرکاران برگزاری انتخابات در هرمزگان، عنوان کرد: در مرحله اول اختصاص واکسن از سوی وزارت بهداشت به وزارت کشور برای واکسیناسیون عوامل برگزاری انتخابات پنج هزار واکسن به وزارت کشور اختصاص یافت که از این میان ۱۳۷ واکسن در مرحله مرحله اول به ستاد انتخابات هرمزگان برای واکسیناسیون عوامل اصلی برگزاری انتخابات تعلق گرفت که چند روز قبل از برگزاری انتخابات به افراد واجدالشرایط تزریق شد.

وی در همین خصوص افزود: در مرحله اول افرادی بودند که به دلیل عدم انجام واکسیناسیون عمومی از زدن واکسن امتناع کردند که در پی تاکید وزارت کشور مبنی بر اهمیت حفظ سلامت عوامل اصلی برگزاری انتخابات اعم از فرمانداران، معاونین فرمانداران، بخشداران و مسئولان کمیته ها ناچارا اقدام به تزریق واکسن نمودند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان، تصریح کرد: فعالیت شبانه روز اعضای ستاد انتخابات استان، ارتباط مستقیم آنها با مردم، جلوگیری از اختلال در روند برگزاری انتخابات و حفظ سلامتی عوامل برگزاری انتخابات و مردم، واکسیناسیون آنها را قبل از برگزاری انتخابات اجتناب ناپذیر کرده بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در خصوص واکسیناسیون ۳۴ هزار نفر از عوامل برگزاری انتخابات، افزود: عوامل برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی و همچنین نیروهای نظامی و انتظامی دخیل در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۳۴ هزار نفر بودند که با ستاد انتخابات استان همکاری داشتند که در این مرحله ۵۰۰ هزار واکسن به وزارت کشور اختصاص یافت که به دلیل بدعهدی کشورهایی که قرار بود واکسن را تامین کنند، محقق نشد و بعد از برگزاری انتخابات با تامین واکسن به تدریج با اولویت عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی و نیروهای انتظامی و نظامی لیست ها به دانشگاه علوم پزشکی استان جهت واکسیناسیون معرفی شدند.

رئوفی گفت: در دو مرحله واکسیناسیون عوامل برگزاری انتخابات در هرمزگان از ۳۴ هزار نفر نزدیک به پنج هزار نفر تاکنون واکسن دریافت کرده اند و مابقی به تدریج برای دریافت واکسن به دانشگاه علوم پزشکی معرفی می شوند.

وی تصریح کرد: در کنار واکسیناسیون عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و نیروهای نظامی و انتظامی دخیل در برگزاری انتخابات اصحاب رسانه ای که به صورت مستقیم با ستاد انتخابات استان همکاری داشته اند و عضو کمیته اطلاع رسانی برگزاری انتخابات بوده اند همانند اعضای سایر کمیته های برگزاری انتخابات طبق اولویت برای دریافت واکسن معرفی شده اند و مابقی نیز معرفی خواهند شد.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان در همین خصوص افزود: دست اندرکاران رسانه ای برگزاری انتخابات مرحله به مرحله واکسینه می شوند و فعالانی که از لیست جا مانده اند مشخصات خود را به اداره کل روابط عمومی استانداری ارسال کنند تا پس از تهیه اسامی به دانشگاه علوم پزشکی استان جهت دریافت واکسن ارسال شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: سایر خبرنگاران و فعالان رسانه ای جهت دریافت واکسن از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اقدام کنند.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها