با ما ارتباط برقرار کن

بندر عباس

دو فوتی در اثر برخورد تیبا حامل سوخت قاچاق با تانکر سوخت

برخورد خودرو تیبا با کامیون تانکر حمل سوخت در جاده بندرعباس میناب منجر به آتش سوزی شدیدی شد که دو کشته بجای گذاشت.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین :حسن امینی زاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: ساعت ۱۴:۲۰ روز گذشته (۱۰ مرداد) شهروندی طی تماس با مرکز ۱۲۵ آتش نشانی بندرعباس ، از آتش سوزی تانکر حامل سوخت و خودرو سواری تیبا خبر می دهد.

وی ادامه داد: خودرو سواری تیبا حامل سوخت قاچاق از بندرعباس به سمت میناب حوالی پمپ بنزین چاه فعله با سرعت بالا در حرکت بوده که پس از برخورد به پشت کامیون حامل سوخت، دچار آتش سوزی شد. متاسفانه بر اثر این سانحه دو سر نشین خودرو تیبا جان باختند.

معاون عملیات آتش نشان بندرعباس خاطر نشان ساخت: حریق با تلاش تیم آتش نشان از ۴ ایستگاه پس از ۴ ساعت مهار و خاموش شده است و علت دقیق حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است.

اجتماعی

لابی کارکنان شهرداری در گرفتن رپرتاژ/ حراست مشغول استخدام اقوام و آشنایان خود است

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: میانگین دریافتی رسانه های استان از شهرداری بندرعباس پنج میلیون تومان بوده است این در حالی است که روزنامه‌ای خاص به تنهایی در این بازه زمانی ۷٠٠ میلیون تومان بیشتر از میانگین تمامی رسانه ها دریافت کرده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین به نقل از دلفین، یعقوب دبیری نژاد عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در دهمین جلسه شورای این شهر با اشاره به اهمیت شفافیت در عملکرد شهرداری و شورا، اذعان داشت:برای ایجاد شفافیت باید رویه ها از ابتدا مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد. در نحوه ی جذب سرمایه گذار، انعقاد قرارداد و اجرا باید دقت باشد و اولین قدم بررسی درج آگهی ها برای دریافت سرمایه گذار است.

وی افزود: مشاهده کردیم در روزنامه ای در تبریز آگهی شهرداری هرمزگان درج و فاکتور شده است که حتی شهروندان تبریز نیز با آن بیگانه هستند.

این عضو شورای شهر تصریح کرد: در سال ۹۹ یک ویژه نامه برای شهرداری به مبلغ ۶٠ میلیون تومان چاپ شده است که دور از عدالت است، از یکی از پر تیراژترین روزنامه‌های استان مانند صبح ساحل که استعلام قیمت گرفتیم در سال ۱۴٠٠ همین ویژه نامه را با ۱۲میلیون تومان چاپ و متشر می کرد.

دبیری نژاد اذعان داشت: صاحب امتیاز این روزنامه یکی از کارکنان شهرداری است، باتوجه به رویکرد اعضای شورای بر اجرای عدالت و شفافیت لازم است با توجه به بی عدالتی که در حق رسانه های استان رخ داده است، این مسئله مورد تفحص و بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: میانگین دریافتی رسانه های استان از شهرداری بندرعباس پنج میلیون تومان بوده است این در حالی است که این روزنامه‌ای خاص به تنهایی در این بازه زمانی ۷٠٠ میلیون تومان بیشتر از میانگین تمامی رسانه ها دریافت کرده است.

یعقوب دبیری نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این مسئله حتی از صحن علنی شورا نیز فراتر است و حراست شهرداری باید به مسئله ورود کند اما متاسفانه کارکنان حراست شهرداری درحال حاضر بیشتر درگیر استخدام خانواده و اقوام خود در شهرداری هستند.

این عضو شورای شهر در پایان عنوان داشت: باید نسبت به هزینه های روابط عمومی شهرداری بندرعباس و سازمان های تابعه‌ی آن تحقیق و تفحص صورت گیرد، همه سازمان های شهرداری عکاس و فیلم بردار دارند چرا باید در هزینه های شهرداری هزینه عکاس و فیلم دار برای ساخت کیپ و عکس‌برداری درج شود، این موارد جز اتلاف هزینه های بیت المال است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب پاسالار به عنوان روابط عمومی شهرداری بندرعباس مهر تاییدی بر توانمندگزینی شهردار است

انتصاب دکتر مریم پاسالار به عنوان روابط عمومی شهرداری بندرعباس را تبریک می‌گوییم زیرا این انتخاب، مهر تاییدی بر توانمندگزینی شهردار انقلابی بندرعباس است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، با احترام و آرزوی توفیقات روز افزون الهی، بدینوسیله انتصاب شایسته و ارزنده جنابعالی به عنوان مسئول روابط عمومی شهرداری بندرعباس را به آنسرکار و اصحاب رسانه و قلم تبریک عرض می نماییم.
بدون شک سپردن سکان مدیریت روابط عمومی شهرداری بندرعباس به شما، علاوه بر آنکه مهر تاییدی توانمند گزینی شهردار انقلابی است و نوید بخش شروع تحولات مثبت و حرکت به سمت تعالی و قرار گرفتن در مسیر رشد، آبادانی و توسعه همه جانبه برای شهر بندرعباس خواهد بود.
سوابق و تجارب مدیریتی شما در عرصه رسانه و روابط عمومی می‌تواند پشتوانه ای مستحکم و مؤثر برای به فعل در آوردن ظرفیت های بالقوه و پتانسیل های موجود در این بخش باشد.
به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسلار روز سه‌شنبه به عنوان مسئول روابط عمومی شهرداری بندرعباس معارفه شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

استاندار هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست.

استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد:

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست و عنوان کرد: از همه افرادی که تاکنون برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند، می خواهیم سریعا برای تزریق واکسن کرونا مراجعه کنند تا ایمنی مناسب در برابر ویروس خطرناک کرونا، هرچه زودتر در استان هرمزگان ایجاد شود.

وی ادامه داد: به زودی ارائه خدمات براساس کارت واکسن صورت می‌گیرد و افرادی که واکسن کرونا دریافت نکنند و کارت واکسن نداشته باشند از خدمات بسیاری محروم می‌شوند.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین با توجه به بهتر شدن شرایط آب و هوایی در نیمه دوم سال در استان هرمزگان و افزایش مسافرت های گردشگران به شهرستان‌های مختلف استان هرمزگان، تکمیل واکسیناسیون در استان امری ضروری است.

دوستی همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی، خودداری از دورهمی ها و عدم حضور در تجمعات را در کنار واکسیناسیون، برای پیشگیری از ابتلا به کرونا بسیار مهم دانست و خواستار جدیت و نظارت لازم بر رعایت این دستورالعمل‌ها شد.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر در استان هرمزگان، شهرستان‌های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک، حاجی‌آباد، قشم، بندرلنگه، بستک و پارسیان در وضعیت زرد شیوع کرونا و شهرستان‌های سیریک، بشاگرد، بندرخمیر و ابوموسی در وضعیت آبی قرار دارند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها