با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

پرده برداری احمد مرادی از فساد در عملکرد مدیرعامل نفت ستاره خلیج فارس و انتقاد شدید از نحوه جذب نیروهای بومی و ماندگار

بندرعباس- احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، امشب و در نطقی انتقادی و اتشین از طریق لایو اینستاگرام ، عملکرد مدیر عامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس را مورد تشریح و مخالفت صریح خود را با برنامه های مدیر عامل این پالایشگاه اعلام کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، شب گذشته احمد مرادی در یک لایو اینستاگرامی از عملکرد مدیرعامل نفت ستاره خلیج فارس انتقاد کرد و گفت:جناب آقای دادور؛چرا برادرت را به عنوان مشاور خودت انتخاب کرده اید در حالی که شاید اصلاً در پالایشگاه حضور هم نداشته باشد و حقوق نجومی دریافت میکند ولی جوانان این استان برای جذب شدن در این پالایشگاه سالها پشت خط گذاشته اید.

وی ادامه داد:چرا همه اقوام و خویشاوندان خود را از استان دیگر آورده ای و جذب پالایشگاه کرده ای در حالی که جوانان نخبه زیادی از هرمزگان نمی‌توانند در این پالایشگاه عظیم جذب شوند.

جناب اقای دادور؛ روابط عمومی شما به عنوان یک نیروی غیر بومی با حقوق ماهیانه ۳۰ میلیون تومان در پالایشگاه فعالیت می‌کند، آیا نیروی دیگری در استان نبود که بتوانید از آن استفاده کنید؟

چه ضرورتی است که نیروهای پروازی بیاورید و در هتل‌های شهر اسکان دهید؟ همه این هزینه ها از بیت المال بوده و هست و باید در مقابل این هزینه های گزاف و بی مورد جوابگو باشید.

پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس سال ۸۵ استارت آن خورد و بعد از ۱۱ سال افتتاح شد و اگر قرارگاه خاتم نبود هنوز هم افتتاح نمی شد و شما نمی توانستید افتتاح کنید باید از قرارگاه‌خاتم تشکر کرد که این پالایشگاه را افتتاح کرد.

شما اگر می خواهید نیرو جذب کنید از پالایشگاه نفت بندرعباس یاد بگیرید که با هماهنگی با مجمع نمایندگان استان و استانداری، ۷۰ درصد نیروی بومی و ۳۰ درصد نیروی غیر بومی ماندگار در استان جذب کرده است.

شما به شعور مردم هرمزگان توهین کرده اید ولی در ظاهر صحبت‌های دیگری مطرح می‌کنید و مردم فریب حرفهای شما را نخواهند خورد.

پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس چقدر به ورزش استان کمک کرده است؟ تنها یک تیم بسکتبال بانوان بود که آن را هم رها کردید و هیچ کمکی نکرده اید در حالی که باید تیم های زیادی را تغذیه و حمایت کنید اما سهم ورزش از این پالایشگاه بزرگ صفر بوده است.

در حالی که آجیل شب عید شما هم از بیرون از استان و بالای یک میلیارد خرید کرده اید آیا نباید این هزینه در استان انجام می شد.

جناب اقای استاندار شما نیز موظف هستید از حق و حقوق مردم هرمزگان دفاع کنید و این کار باید با همراهی مجمع نمایندگان استان انجام شود.

باید از فولاد هرمزگان تقدیر و تشکر کرد که خودشان پیگیر برطرف کردن کمبودهای استان هستند و در حوزه مسئولیت های اجتماعی بسیار خوب عمل کرده اند، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هم باید از شرک فولاد یاد بگیرد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیر عامل نفت ستاره خلیج فارس گفت :مردم از از این نابرابری و بی عدالتی خسته شده اند لطفا به شعور مردم هرمزگان بیش از این توهین نکنید.

۵هزار میلیارد تومان را در الومینیوم می خواستند مفت و مجانی بالا بکشند اما اجازه ندادیم و از حلقوم انها بیرون کشیدیم، بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان در سازمان منطقه ازاد قشم بالا کشیدند و جلو انها را گرفتیم، دیگر اجازه نمی دهیم در پالایشگاه نفت ستاره این اتفاق بیفتد.

هر کجا گزارشی واصل کنیم که تخلفاتی در حال انجام هست با قدرت جلوی ان خواهیم ایستاد و با ان برخورد میکنیم.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها