با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

مدیران پروازی ستاره خلیج فارس و ریخت‌وپاش بی‌حساب‌وکتاب

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین،هرمزگان همواره به مهمان‌نوازی مشهور بوده است و مسئولان استانی و مردم از هر فردی که از هر کجای ایران اسلامی دلش برای این خطه بسوزد و به دنبال خدمت باشد، استقبال می‌کنند و حمایت‌های استاندار و مجمع نمایندگان استان از شرکت فولاد هرمزگان و شرکت پالایش نفت بندرعباس با مدیران عامل غیربومی نشان‌دهنده‌ی همین رویکرد است.

اما از شواهد چنین برمی‌آید که در شرکت نفت ستاره خلیج فارس موضوع متفاوت است و برخی رفتارهای شائبه انگیز و حضور مدیران پروازی غیرمقیم سبب نارضایتی گسترده و ریخت‌وپاش‌های فراوان شده است.

طبق اطلاعاتی که به دست رسانه‌ها رسیده است، گروه قابل‌توجهی از مدیران شرکت نفت ستاره خلیج فارس ساکن در یکی از هتل‌های شهر هستند و «محمدعلی دادور» نه‌تنها این افراد را مقیم بندرعباس نکرده است که باید هزینه‌ی اسکان، خوردوخوراک و پروازهای آنان را نیز از جیب بیت‌المال پرداخت کند.

در وضعیتی که سفر با هواپیما از عهده‌ی کمتر کسی در هرمزگان برمی‌آید این مدیران و روسا در هفته تا چندین بار بین تهران، شیراز، یزد و بندرعباس جابجا می‌شوند و در مواردی خانواده‌های آنان نیز به‌عنوان میهمان سر سفره‌ی بیت‌المال می‌نشینند و شرکت باید هزینه‌ی سفر و خوش‌گذرانی آنان در جزیره‌های هرمزگان را نیز پرداخت کند.

اگر به آمار «احمد مرادی» نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با توزیع پست‌های مدیریتی در این پالایشگاه نظر بیفکنیم، عمق فاجعه مشخص خواهد شد و مردم هرمزگان درمی‌یابند که در امور نه‌چندان تخصصی صنعت نفت مثل مدیریت ناوگان حمل‌ونقل، پشتیبانی، فضای سبز، حراست و … نیز از مدیران بومی استفاده نشده است و این انتصابات دهن‌کجی به مردم هرمزگان را نشان می‌دهد.

در این شرایط سؤال مهم این است که شرکت نفت ستاره خلیج فارس چرا همانند سایر سازمان‌های قدرتمند چارت سازمانی و مدیران ارشد آن را به‌صورت شفاف روی سایت خود قرار نداده است؟ آیا تعمدی در این موضوع است؟ منافع چه افرادی در پی این شفاف‌سازی به خطر خواهد افتاد؟ دستگاه‌های نظارتی در حال بررسی چه موضوعاتی هستند؟

امیدواریم تا پیش از مشخص شدن این سؤالات از سوی نهادهای نظارتی، مدیران شرکت نفت ستاره خلیج فارس دست‌به‌کار شوند و خود اصلاحات را آغاز کنند چراکه سرنوشتی غیر از تغییرات بنیادین در آلومینیوم هرمزگان در انتظار آنان نخواهد بود.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها