با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

مشترکین،خاموشی معابر و مشکل شبکه را به سامانه ۱۲۱ یا اپلیکیشن برق من اعلام کنند

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان عنوان کرد: مشترکین خاموشی معابر ، خرابی یا اختلال در شبکه را از دو روش ؛ سامانه ۱۲۱ مرکز فوریت های برق یا اپلیکیشن برق من اعلام کنند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ،مصطفی طبیبی گفت: سامانه ۱۲۱ علاوه بر اعلام خاموشی امکانات جدیدی نیز به آن اضافه شده که هم استانیها می توانند برای دریافت بهتر خدمات از آن استفاده کنند. یکی از امکانات اضافه شده ، امکان ثبت شماره تلفن همراه برای اطلاع رسانی و ارسال صورتحساب برق به مشترک است. در قابلیت جدید این سامانه، شهروندان می توانند برای اعلام قطعی برق محل سکونت خود بدون اتصال به اپراتور با وارد کردن شناسه قبض یا شماره تلفن همراهی که صورتحساب برق به آن پیامک می شود، خاموشی خود را ثبت کنند. پس از وارد کردن شناسه قبض یا شماره تلفن همراه، قطعی برق آن منطقه در سامانه ثبت و توسط مرکز اتفاقات پیگیری می شود.

طبیبی در ادامه گفت: مشترکین علاوه بر اعلام خاموشی معابر و خرابی شبکه، می توانند از خاموشی های ساعات آینده در این سامانه مطلع شوند.

وی اضافه کرد: این سامانه به گونه ای بروز رسانی شده تا در صورت اشغال بودن خطوط، تماس گیرندگان بدون قرار گرفتن در صف انتظار بتوانند درخواست های خود را ثبت کنند.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اظهار داشت: علاوه بر تماس با سامانه فوریت های برق ۱۲۱ ، مشترکین می توانند از طریق اپلیکیشن برق من نیز خاموشی های خود را اعلام کنند. با نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن های همراه ، این امکان برای مشترکین فراهم می شود تا قطعی برق، مشکل روشنایی معابر و آسیب دیدگی شبکه و تاسیسات برق را ثبت و پیگیری کنند.

طبیبی گفت: در امور فوریت های برق ۱۲۱ سیستم نظرسنجی در خصوص کیفیت خدمات ارائه شده و نحوه پاسخگویی اپراتور راه اندازی شده که اطلاعات آن پس از دریافت در فرایند فعالیت ها مورد بررسی قرار می گیرد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها