با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

استقرار ارتش در سواحل مکران مایه آرامش و امید مردم است/ارتش در جذب‌های آینده‌ای که دارد حتما جوانان استان هرمزگان را مورد عنایت ویژه‌ای قرار دهد

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با همراهی جمعی از فرماندهان و مسئولین نداجا با حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده دیدار و گفت‌وگو کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، در این دیدار در دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده ضمن عرض تبریک انتصاب غرورآفرین دریادار ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب به سمت فرماندهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ناوگان دریایی ارتش در در دنیا مانور صلابت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به پایان رساند و انتصاب جنابعالی با این حرکت غرور آفرین همراه شد.

امام جمعه بندرعباس افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، نقش راهبردی را ایفا میکند و آینده جهان اسلام و آینده تمدن اسلامی در دنیایی که در آن قرار گرفتیم، در گرو همین حرکت های غرورآفرین و حرکت های مشابه آن است که بحمدلله نیروی دریایی پیشتاز و پیشگام در انجام ماموریت های بین المللی است و انشالله با تجربیات ارزشمندی که در سوابق شما دیده ایم مطمئناً حضور جنابعالی می‌تواند این نیرو را به فرصتی ارتقا بدهد که مورد نظر مقام معظم رهبری است و ایفای نقشی توانمند در جهان اسلام و جهان امروز داشته باشد.
حجت‌الاسلام عبادی زاده بیان داشت: در استان هرمزگان کارهای عظیم و شایسته‌ای در توسعه حضور و نقش‌آفرینی عزیزان نیروی دریایی ارتش به ویژه در سواحل مکران صورت گرفته که این یک حرکت بسیار ارزشمندی است، حضور پررنگ، مقتدرانه و گسترش این حضور را بنده در سواحل مکران شاهد بودم که الحمدالله این حضور در همه ابعاد، هم در بعد اقتصادی، هم در بعد اقتدار نظامی و هم در مسائل اجتماعی آن مناطق محروم اثرگذار بوده است؛ شما نه تنها ماموریت نظامی خودتان را در این مناطق دارید بلکه نقش بسیار موثری در مسائل اجتماعی شهرستان جاسک، سواحل مکران و شهرهای همجوار دارید و قطعاً مردم محلی این تأثیرگذاری را از آن خواهند داشت به طوری که شاهد این تأثیرگذاری در بندرعباس هستیم و شاهد حضور عزیزان در فعالیت‌های اجتماعی و سایر مناسبت‌ها در مجموعه منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش بوده‌ایم.

وی اظهار داشت: ما امروز می بینیم کمتر کشورهایی این طراحی را دارند که حرکت خود را به سمت آب‌های بین‌المللی آن هم در یک زمان طولانی و آن هم با اقتدار مستقل به دور از نگاه‌های وابسته به نظام استکباری و آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی که ذیل آمریکا حرکت‌های را می کنند در آبهای دنیا داشته باشند اما کشور مستقلی که بدون توجه کشورهایی مثل آمریکا نقش آفرینی می کند در مقابل یک قدرت جهانی قطعاً امیدبخش یک آینده بسیار روشن برای همه ما باشد.
امام جمعه بندرعباس خطاب به فرماندهان ارشد نیروی دریایی ارتش گفت: امروز با این اقتداری که ورود پیدا کردید مطمئن هستیم که راه و زمینه را برای تحقق منویات نظام جمهوری اسلامی در آب‌های بین‌المللی محقق خواهد کرد و این دور از دسترس نیست، معادله قدرت در خاورمیانه امروز اتفاق افتاده و به حمدالله این معادله قدرت در کشورهای فرامنطقه‌ای غیر پیدا کرده است. انشاالله با حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی و نیروی دریایی سپاه پاسداران معادله معادله قدرت تغییر خواهد کرد.

وی حضور نیروی دریایی ارتش در سواحل دریای عمان را موجبات برکت دانست و افزود: نیروی دریایی در شهرستان جاسک مثل استقرار کشتی حضرت نوح در کوه جودی، آرامشی را بعد از طوفان به منطقه و کشورهای همسایه می‌دهد و کشورهای همسایه هم قطعاً این آرامش حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در سواحل مکران را احساس خواهد کرد پیامی که مسئولین ما به کشورهای همسایه مخابره می کنند این است که حضور ما در آبهای آزاد و در منطقه در راستای تحقق امنیت دریایی در راستای تحقق منافع همه کشورهای همسایه است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد که؛ با توجه به اینکه هرمزگانی ها از بدو تولد در کنار دریا هستند و از کودکی با دریا انس دارند لذا از جناب عالی تقاضا می‌شود که جوانان این استان را در جذب‌های آینده‌ای که خواهید داشت حتما مورد عنایت ویژه‌ای قرار دهید‌.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها