با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

رونمایی از کتاب نشست های قضایی دادگستری استان هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از رونمایی و انتشار کتاب نشست های قضایی دادگستری استان خبر داد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، علی صالحی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» مبنی بر اینکه “پژوهش بایستی هم برای رسیدن به اوج قله علم و هم برای حل مسائل جاری کشور باشد” تصریح کرد: از آنجا که بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، احقاق حق و اجرای عدالت، رسالت اصلی دستگاه قضایی است ، لذا برای رسیدن به این مهم، موارد بسیاری از جمله وجود منابع انسانی متعهد، متبحر، عالم و آگاه، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

وی همچنین با اشاره به اینکه منابع انسانی، سرمایه اصلی هر دستگاه است، خاطر نشان کرد: خوشبختانه معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان هرمزگان در امر آموزش قضات، کارکنان اداری، ضابطان دادگستری و کارکنان و اعضای شوراهای حل اختلاف به موازات رویکرد پژوهش محور، عملکرد بسیار مناسب و مطلوبی داشته است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان به اهمیت برگزاری نشست‌های قضایی نیز اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری نشست‌های پربار علمی در کنار صدور آرای قضایی متقن، هسته اصلی ایجاد رویه قضایی را شکل می‌دهند و بر همین اساس تا کنون نشست های قضایی متعددی در حوزه‌های مختلف استان برگزار شده که حاصل گردآوری نتایج آن، تدوین، چاپ و انتشار کتاب نشست‌های قضایی دادگستری کل استان هرمزگان می باشد.

وی در پایان از تشکیل کمیته مطالعات حقوقی، اظهارنظر علمی پیرامون پیش‌نویس دستورالعمل‌ها، آیین‌نامه‌ها و لوایح و برگزاری کارگاه‌های متعدد آموزشی، کمیته‌های علمی مشترک با دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تدوین نقطه نظرات قضات پیرامون مهم‌ترین نکات کاربردی حقوقی و قضایی و برگزاری جشنواره آرای برتر، به عنوان دیگر اقدامات علمی و پژوهشی معاونت منابع انسانی دادگستری استان هرمزگان نام برد.

گفتنی است؛ کتاب نشست های قضایی دادگستری استان هرمزگان به انضمام شانزده فقره نشست قضایی منتخب دبیرخانه مرکز آموزش قوه قضاییه در تیراژ هزار نسخه، تدوین و منتشر شده است.

اجتماعی

اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اعتماد سازی و اطلاع رسانی نقش مهمی در جذب خیران در بخش های مختلف دارد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین, علی رئوفی در نشست با مجمع خیرین استان با تقدیر از خدمات گسترده خیران هرمزگانی در بخش های مختلف به ویژه آموزشی و درمانی، با اشاره به اهمیت ارتباط مستمر با خیران، عنوان کرد: اعتماد سازی و داشتن  روابط عمومی پویا از مقوله های مهم در امر جذب خیران است که نیازمند اهتمام است.

وی در همین خصوص، افزود: تکریم خیران اقدام مهم دیگری است که نیازمند توجه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کلیه کمک های که از سوی خیران جمع آوری می شود در محلی که نیت خیران است ضروری است صرف شود.

رئوفی، تصریح کرد: در دوره مدیریت دکتر همتی استاندار استان با پیگیری های مستمری که صورت پذیرفت کمک های خوبی از سوی صنایع به بخش های مختلف از جمله سلامت استان اختصاص یافت که نیازمند استمرار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی برای جذب خیران اقدامات صورت پذیرفته با کمک خیران را اطلاع رسانی کنند تا سایر خیران با مشاهده بازخوردها نسبت به کمک ترغیب شوند.

رئوفی افزود:کمیته امداد استان با اعتماد سازی و اطلاع رسانی مناسب در امر جذب خیران موفق عمل کرده است که قابل تقدیر است.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

انتصاب ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس طی حکمی محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان را به عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب کرد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، متن حکم رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس بدین شرح است:

جناب آقای محمدرضا صفا

ریاست محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام و احترام

به استناد بند ۲-۱ ماده دو دستورالعمل اجرایی دبیرخانه مرکزی نظام موضوعات فناوری به موجب این ابلاغ به *عضویت دبیرخانه استانی نظام موضوعات فناوری منصوب می شوید*، امید است با همکاری ارزشمند جنابعالی زمینه ارتقا سطح علمی و فن آوری و نوآوری در بین استادان و دانشجویان با تعامل بیشتر با صنعت در استان و کشور فراهم گردد. توفیق روزافزون جنابعالی را از پروردگار یکتا خواستارم.

دکتر احسان کامرانی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

ادامه ی خواندن

اجتماعی

قدردانی ویژه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران از ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان

معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران با ارسال نامه ای از تلاش های ارزنده محمدرضا صفا ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان برای کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی قدردانی به عمل آورد

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین ، در متن نامه معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران به ریاست اتاق بازرگانی هرمزگان آمده است:

جناب آقای صفا

رییس محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان

با سلام

احتراما عملکرد مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به ریاست جنابعالی در عرصه های اقتصادی و کمک به رشد، تولید و توسعه تجارت داخلی و خارجی استان هرمزگان موجب بالندگی و درخشش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان به عنوان پارلمان بخش خصوصی استان گردیده است بر همین اساس، برخود فرض می داند به مناسبت کسب این موفقیت و دریافت تقدیر نامه بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی، صمیمانه از مساعی و تلاش های جنابعالی، هیات رییسه، هیات نمایندگان، دبیر و کار کنان محترم آن اتاق محترم کمال امتنان و قدردانی را به عمل آورد.

مظفر علیخانی معاونت استان ها و تشکل های اتاق ایران

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها