با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

کسب رتبه دستگاه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی توسط اداره کل شیلات هرمزگان

اداره کل شیلات هرمزگان موفق به کسب رتبه دستگاه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان شد.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب انلاین، استاندار هرمزگان در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد:  جشنواره شهید رجایی هرساله به منظور ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها اداری در شاخص‌های عملکردی دردو شاهص تخصصی و عمومی برگزار می‌شود و درآن از دستگاه‌های برتر تقدیر بعمل می‌آید.

در حاشیه این مراسم مدیر کل شیلات هرمزگان گفت: عصر امروز در مراسم بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان با حضور استاندار، نماینده ولی فیقه در استان و جمعی از مسئولین و مدیران ادارات و دستگاه‌های مختلف‌ اجرایی استان که با هدف معرفی برترین‌ ها در ارزیابی عملکرد سال ۹۹ دستگاه‌های اجرایی هرمزگان برگزار شد، اداره کل شیلات هرمزگان  به عنوان دستگاه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی معرفی شد.

عبدالرسول دریایی کسب این مقام توسط شیلات هرمزگان را نتیجه همراهی، همکاری و تلاش کارکنان شیلات استان و همچنین بهره برداران شیلاتی استان به ویژه جامعه آبزی پروری و صیادی خواند و گفت: باتوجه به فعالیت های صورت گرفته در حوزه شیلات استان بی شک در آینده ایی نزدیک شاهد درخشش بیش از پیش شیلات در این استان باشیم .

دریایی توجه ویژه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و چراغ راه خواندن منویات ایشان را از اولویت و دلایل موفقیت های مجموعه شیلات هرمزگان خواند و عنوان کرد: تلاش در راستای تحقق ظرفیت های شیلاتی استان و رونق و توسعه تولید شیلاتی با توجه به فعالیت های صورت گرفته در دستور کار شیلات استان قرار دارد.

مدیر کل شیلات هرمزگان افزود: بی شک این مهم در شرایط سخت تحریم ها و همچنین شیوع ویروس کرونا با حمایت و پشتیبانی های استانداری هرمزگان ،سازمان شیلات کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دستگاه های نظارتی و ….محقق شد .

 

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها