با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

هزینه برق پرمصرف ها ۱۶ درصد بیشتر از مشترکین خوش مصرف است

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: هزینه برق مصرفی مشترکین پرمصرف بصورت پلکانی محاسبه می شود که طبق آن تعرفه برق پرمصرفها ۱۶ درصد بیشتر از مشترکین خوش مصرف است.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهرداد حاجی زاده افزود: طبق بخش‌نامه وزارت نیرو و ابلاغ آن توسط شرکت توانیر به شرکت‌های توزیع ، هرساله از اردیبهشت ماه ۷ درصد به قیمت برق مصرفی افزوده می شود. اما مشترکین پرمصرف که بیشتر از الگوی تعیین شده مصرف کنند، علاوه بر ۷ درصد، ۱۶ درصد نیز به مبلغ صورتحساب آنها برق افزوده می شود.

حاجی زاده افزود: استان هرمزگان طبق تقسیم بندی مناطق وزارت نیرو در منطقه گرمسیری یک قرار دارد که طبق آن هزینه برق از ابتدای فروردین تا پایان آذرماه به عنوان تعرفه تابستانه و با ۴۰ درصد تخفیف محاسبه می شود و سه ماه زمستان نیز قیمتها به حالت قبل و بدون تخفیف محاسبه می شود. به گفته وی، الگوی مصرف در استان هرمزگان ۶ هزار کیلووات ساعت است. مشترکانی که در یک دوره دوماهه مصرف برق آنها بیش از این میزان باشد، هزینه برق ۱۶ درصد بیش از سایر مشترکان محاسبه می شود.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق در ادامه گفت: نرخ گذاری برق طبق بخشنامه وزارت نیرو صورت می گیرد و شرکت های توزیع برق وظیفه اجرا و نظارت بر این نرخ گذاری را برعهده دارند. در صورتی که مشترک احساس کند که مصرف او با دوره قبل برابر بوده اما هزینه برق آنها افزایش یافته است، می تواند با مراجعه به اداره برق محل سکونت صورتحساب خود را بررسی کند.

وی بیان داشت: مشترکین پرمصرف در صورت کاهش ۱۰ درصدی مصرف، هزینه برق مصرفی آنها ۲۰ درصد کاهش می یابد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها