با ما ارتباط برقرار کن

بندر عباس

ادای احترام وزیر کشور به مقام شامخ شهیدان در بندرعباس

دکنر احمد وحیدی در گلزار شهدای گمنام در مسجد جامع بندرعباس حضور یافت.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،وزیر کشور که برای حضور در آيين تکریم و معارفه استاندار هرمزگان به بندرعباس سفر کرده است، در گلزار شهدای گمنام در مسجد جامع بندرعباس، حضور یافت.

دکتر احمد وحیدی با همراهی مهندس مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان و دکتر فریدون همتی استاندار سابق هرمزگان، با نثار گل و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

اجتماعی

استاندار هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست.

استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرد:

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین ،مهندس مهدی دوستی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، واکسیناسیون را در ایجاد ایمنی لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار مهم و موثر دانست و عنوان کرد: از همه افرادی که تاکنون برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند، می خواهیم سریعا برای تزریق واکسن کرونا مراجعه کنند تا ایمنی مناسب در برابر ویروس خطرناک کرونا، هرچه زودتر در استان هرمزگان ایجاد شود.

وی ادامه داد: به زودی ارائه خدمات براساس کارت واکسن صورت می‌گیرد و افرادی که واکسن کرونا دریافت نکنند و کارت واکسن نداشته باشند از خدمات بسیاری محروم می‌شوند.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین با توجه به بهتر شدن شرایط آب و هوایی در نیمه دوم سال در استان هرمزگان و افزایش مسافرت های گردشگران به شهرستان‌های مختلف استان هرمزگان، تکمیل واکسیناسیون در استان امری ضروری است.

دوستی همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی و اجتماعی، خودداری از دورهمی ها و عدم حضور در تجمعات را در کنار واکسیناسیون، برای پیشگیری از ابتلا به کرونا بسیار مهم دانست و خواستار جدیت و نظارت لازم بر رعایت این دستورالعمل‌ها شد.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر در استان هرمزگان، شهرستان‌های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک، حاجی‌آباد، قشم، بندرلنگه، بستک و پارسیان در وضعیت زرد شیوع کرونا و شهرستان‌های سیریک، بشاگرد، بندرخمیر و ابوموسی در وضعیت آبی قرار دارند.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

تلاش شهرداری منطقه ۴ برای افزایش امنیت شهروندان قابل ستایش است/ روشنایی سواحل غربی شهر بندرعباس به رونق گردشگری شبانه و افزایش امنیت کمک کرده است

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با اشاره به روشنایی پارک ها، بوستان ها و نوار ساحلی غرب شهر بندرعباس گفت: تلاش شهردار منطقه ۴ برای زیباسازی و روشنایی فضاهای تفریحی شهر بندرعباس قابل تقدیر است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سرهنگ دولتیاری در دیدار علی پاسلارزاده شهردار منطقه ۴ که به همراه معاونان و مدیران شهرداری منطقه ۴ به مناسبت هفته ناجا انجام شد، بیان داشت: یکی از مولفه های کاهش جرائم در محلات، افزایش روشنایی معابر، بوستان ها، پارک ها و اماکن گردشگری است.
دولتیاری اظهارداشت: طی دو سال اخیر اقدامات قابل تقدیری در منطقه ۴ شهرداری بندرعباس رخ داده و شاهد افزایش روشنایی و کاهش جرائم و سرقت شده ایم. توسعه فضاهای تفریحی و زیباسازی محلات و نوار ساحلی در افزایش احساس امنیت میان شهروندان موثر بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس تاکید کرد: ساحل بندرعباس به عنوان یکی از امکان مهم گردشگری شهر بندرعباس به حساب می آید که تا پیش از این شب ها قابل استفاده و تفریح نبود، اما با تلاش های مهندس پاسلارزاده و همکارانش شاهد تغییرات گسترده و تاثیرگذار در افزایش امنیت و رونق گردشگری شبانه در نوار ساحلی سورو و پشت شهر شده ایم.
همچنین در ادامه این دیدار، علی پاسلارزاده شهردار منطقه ۴ بندرعباس عنوان کرد: نیروی انتظامی نهادی است که به صورت شبانه روزی در حال خدمت به جامعه و مردم هستند، امنیت و آسایش خاطر شهروندان را در محیط شهر و زندگی آنها فراهم می نمایند که قطعا تعامل و همکاری این نهاد با شهرداری امنیت اجتماعی بیشتری را به همراه دارد.
وی با تأکید بر هم افزایی و همکاری نیروی انتظامی با شهرداری، گفت: این امر موجب ایمنی و امنیت بیشتر در خصوص معضلاتی است که گاهی اوقات باعث ایجاد خسارتهایی به شهرداری، شهر و ضایع شدن حقوق شهروندان می گردد.
پاسلارزاده تصریح کرد: شهرداری به عنوان نهاد اجتماعی و فرهنگی و نیروی انتظامی به عنوان نهاد انتظامی در شهر دو ضلع از اضلاع توسعه و آبادانی شهرنشینی هستند.
پاسلارزاده در ادامه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: این مناسبت فرصتی است تا از زحمات ارزشمند شما حافظان نظم و امنیت جامعه تقدیر و تشکر نماییم.

ادامه ی خواندن

آلبوم تصاویر

دباغیان؛ پارک یا مجتمع تجاری! +تصاویر

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس جهت فراهم کردن زمینه رفاهی و همچنین نگهداری و یا جذب سرمایه برای مدیریت پارک ها بخش هایی از آنان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، اگر بخواهید برای تفریح و یا گردش خانوادگی به پارک دباغیان بروید با دکه های متعدد و رستوران هایی مواجه خواهید شد که فضای پارک را به خود اشغال کرده اند.

گویی به مجتمعی تجاری رفته اید تا تفریحی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس جهت فراهم کردن زمینه رفاهی و همچنین نگهداری و یا جذب سرمایه برای مدیریت پارک ها بخش هایی از آنان را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

در پارک دباغیان فضای تجاری به نسبت فضای سبز مساحت بیشتری دارد.

مصطفی خادم رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بندرعباس در جلس امروز شورای شهر بندرعباس عنوان داشت: فضایی که در اختیار کافه فین واقع در پارک دباغیان گذاشته شده است در قبال نگهداری آبنمای موزیکال این پارک بوده است.

این در حالی است که آبنمای این پارک غیر فعال است و طبق گفته ها به تعهدات خود عمل نکرده است.

حال باید بررسی کرد آیا این آبنمای موزیکال اصلا تحویل این رستوران شده یانه؟!

حمایت از سرمایه گذاری و گردشگری در شرایط کرونا و اقتصاد باید اولویت برنامه ها باشد شهری که کمترین فضای مناسبی برای گردشگری و تفریحی هرمزگان دارد.

شهرداری منطقه در این زمینه پاسخگو باشد.

تصاویری از پارک دباغیان:

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها