با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

دیدار نمایندگان عالی قوای مجریه و قضاییه در استان هرمزگان / تأکید بر تعامل دستگاه قضا و دولت جهت رفع مشکلات مردم

رئیس کل دادگستری و استاندار هرمزگان بر تعامل دستگاه قضا و دولت جهت رفع مشکلات مردم تأکید نمودند.

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان، انتصاب وی به عنوان نماینده عالی قوه مجریه در این استان را تبریک گفت.

همچنین رئیس کل دادگستری و استاندار هرمزگان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» و تأکیدات رؤسای محترم جمهور و قوه قضاییه، بر تعامل دستگاه قضا و دولت جهت رفع مشکلات مردم تأکید نمودند.

علی صالحی رئیس کل دادگستری و رئیس شورای قضایی استان هرمزگان در جریان این دیدار با تأکید بر همکاری و پشتیبانی دستگاه قضایی از دولت برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به اقدامات ویژه دادگستری استان در زمینه برقراری امنیت، ایجاد صلح و سازش، رسیدگی به پرونده‌های مهم، مقابله با فساد، برخورد با قاچاق، حمایت از سرمایه گذاری و تولید و احیای کارخانه ها و کارگاه های تعطیل و نیمه تعطیل نیز اشاره کرد و خواستار ارتقای سطح همکاری ها در این خصوص شد.

وی همچنین یادآور شد: متأسفانه حجم زیادی از کالاها در گمرکات به علت عدم ترخیص در معرض فساد قرار دارند که این موضوع نیازمند برنامه ریزی منسجم، ایجاد زیرساخت های لازم و تأمین نیرو و تجهیزات کافی برای تعیین تکلیف سریع این اقلام است.

علی صالحی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توجه ویژه شورای تأمین به موضوع قاچاق سوخت شد و بر ضرورت ایجاد اشتغال توسط دولت با هدف بهبود معیشت مرزنشینان به منظور کاهش آمار قاچاق تأکید کرد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان هرمزگان در پایان برای مهدی دوستی استاندار جدید هرمزگان در این جایگاه مهم آرزوی موفقیت کرد.

استاندار هرمزگان نیز در جریان این دیدار، ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند دستگاه قضایی استان گفت: ارتقای جایگاه استان هرمزگان در همه زمینه ها مهمترین هدف ما است که امیدواریم در تعامل بین دستگاه ها در ذیل سه قوه و دیگر نهادها صورت پذیرد.

مهدی دوستی خاطرنشان کرد: می توانیم بر اساس هماهنگی، هم افزایی و تعامل، توان و ظرفیت های مختلف را در کنار هم و در راستای رسیدگی به مطالبات مردم قرار دهیم و مطمئناً این امر بسیار اثربخش خواهد بود.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: قطعاً با اتکاء به ظرفیت و سرمایه اجتماعی بسیار خوبی که استان هرمزگان از آن برخوردار است، اقدامات چشمگیری را در جهت رفع مشکلات و دغدغه های مردم شاهد خواهیم بود.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها