با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

ویدئو| پیام تبریک نماینده ولی فقیه در هرمزگان به مناسبت هفته وحدت

منتشر شده

روی

تمرکز بر مشترکات یکی از راه های رسیدن به وحدت دینی است ، هر میزانی که روی اختلافات  مذاهب تمرکز شود جامعه اسلامی از هم دور می شود.

مشترکات ما کم نیست چرا که ،پیامبر و کتاب الهی و دیگر اصول و فروع دین ما واحد است.

اجتماعی

اولین آيين تجليل از معلولين شاغل در شهرداری بندرعباس

اولین آیین تجلیل از پرسنل معلول شاغل در شهرداری بندرعباس در سالن فردوسی شهرداری مركزی برگزار شد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی نوبانی در اين آيين ضمن تبريک اين روز گفت: بسيار خرسندم همكارانی دارم كه معلوليت را برای خود سد و محدوديت نمی‌دانند و در هر شرايطی كار و تلاش را ادامه می‌دهند، امروز اولین مراسم تجليل از همكاران را برگزار می‌كنيم تا ارزشهای اين عزيزان را بيش از پيش يادآور شويم و حضور آنها را در مجموعه مغتنم ميشماريم.

نوبانی عنوان كرد: موفقيت در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی، هنری، تحصیلی در هر شرايطی ميسر خواهد بود و انسان خردمند، خرد‌ورز و با اراده مسير خود را پيدا می‌كند و با توجه به توانايی های خود به نتيجه مطلوب می‌رسد.

شهردار بندرعباس با اشاره به اهمیت توانمند سازی معلولان افزود: تفاوتی بين معلولان و ساير پرسنل در محيط كار نيست و وضعيت برای استفاده از حداكثر توانايی آنان در محيط كار بايد محيا شود و ارتقاء مشارکت افراد دارای معلولیت برای دستیابی به توسعه فراگیر، عادلانه و پایدار رابايد به عنوان يک هدف در سازمان تعريف كرد.

وی بيان داشت: شناسایی مشکلات و کاستی‌های معلولان جامعه با همكاری سازمان بهزیستی ميسر خواهد بود و در محيط كار هم به نحو احسن برای توانمندسازی این قشر که دارای یکسری محدودیت‌ها هستند، بايد برنامه های اجرائی بيشتری تدارک ديده شود.

وی گفت: طرح مناسب‌سازی اماکن عمومی برای جامعه هدف بايد به شكل جدی اجرائی شود.
نوبانی افزود: مناسب‌سازی اماکن عمومی در شهر بندرعباس به خوبی مورد توجه قرار خواهد گرفت و با جديت در مسير رفع مشکلات معلولان گام برداشته می‌شود.

در ادامه و بخش پايانی اين مراسم از پرسنل معلول شاغل در مجموعه شهرداری توسط شهردار و با حضور تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس تقدير و تجليل شد.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

ضرورت ساماندهی و یکپارچگی سامانه ها و توجه به ظرفيت ها و شاخص های استان در جهت تسریع در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه

سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان بر ضرورت ساماندهی و یکپارچگی سامانه ها و توجه به ظرفيت ها و شاخص های استان در جهت تسریع در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه، تاکید کرد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، علی فیروزی در نشست هماهنگی جهت تسریع در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه که از طریق ارتباط ويدئو کنفرانس با وزارت کشور برگزار شد، عنوان کرد: بخشی از مشکلات در این زمینه مربوط به موارد اجرایی و بخشی دیگر مربوط به سامانه هاست.

وی بر ضرورت ساماندهی و یکپارچگی سامانه ها در جهت تسریع در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه، تاکید کرد.

سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: با توجه به اینکه موضوع تسهیلات تبصره ۱۸ کمک به سرمایه گذاری و ذیل آن ایجاد اشتغال است، باید شاخص های استان ها و همچنین ظرفيت اصلی هر استان با تخصیص اعتبارات مناسب مورد توجه قرار گیرد که در این راستا، گردشگرى در هرمزگان، ظرفيت بسیار مهمی محسوب می شود.

ادامه ی خواندن

اجتماعی

مشکل برق صنایع باید به سرعت رفع شود

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت در بازدید از غرفه فولاد هرمزگان در نمایشگاه ایران‌متافو بر ایجاد نیروگاه برق در هرمزگان تاکید کرد. وی مشکل برق صنایع را مهم بر شمرد و حل این مشکل را در اقتصاد کشور موثر دانست.
در این بازدید عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به طرح های توسعه ای و‌ برنامه تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در استان هرمزگان خواستار رفع محدودیت های تامین برق و گاز در صنعت شد.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها