با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

صنایع غرب بندرعباس باید برای تکمیل بلوار ساحلی شرقی وارد میدان شوند

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مهدی دوستی استاندار هرمزگان با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، شهردار بندرعباس و مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از بلوار ساحلی شرق بندرعباس بازدید کرد.

استاندار هرمزگان در این بازدید بر بهره گیری از ظرفیت صنایع غرب بندرعباس برای تکمیل بلوار ساحلی شرقی تاکید کرد و گفت : این پروژه باید با بهره گیری از همه امکانات و حداکثر توان اجرایی ادامه پیدا کند.

دوستی همچنین از محل جانمایی احداث شهر جدید در شرق بندرعباس بازدید و بر پیگیری جدی این موضوع از سوی معاونت عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد.

فاز اول و دوم بلوار اصلی ساحلی شرق بندرعباس به طول ۱۰کیلومتر در حال اجرا است.

در فاز اول پروژه ۱۰ عدد کالورت پیش بینی شده که از این تعداد شش عدد به طور کامل اجرا شده، ۲ کالورت در مرحله اجرای فنداسیون و دو عدد نیز در مرحله خاکبرداری است.

۱۱ کالورت در فاز دوم پروژه در حال انجام است که ۹ عدد در مرحله اجرای دال است.

همچنین جدول کشی ۸۰ درصد مسیر ۱۰ کیلومتری انجام و لاین بندی ها مشخص شده و در صورت تامین منابع مالی، فاز اول و دوم پروژه بلوار ساحلی شرقی تا پایان سال به اتمام می رسد.

لاین شرقی مسیر ۱۰ کیلومتری آنتنی (دانشگاه هرمزگان) که در دولاین و به طول ۱۰کیلومتر در حال اجراست، به طور کامل آسفالت شده و اجرای آسفالت لاین غربی نیز به طول هفت کیلومتر به اتمام رسیده و سه کیلومتر باقی مانده تا ۲ ماه آینده آسفالت و به بهر برداری می رسد.

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها