با ما ارتباط برقرار کن

اجتماعی

یکی از مهمترین مولفه های مهم در روابط اقتصادی ساختار سازی برای روابط دو کشور است

منتشر شده

روی

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، محمدرضا صفا صبح امروز در دیدار با سفیر کشور هند ضمن تشریح ظرفیت های کشاورزی و صیادی در استان هرمزگان، اظهار داشت: محصولات کشاورزی تولید شده در هرمزگان سالانه به دو میلیون و ۹۰۰ هزار تن می‌رسد. اظهار داشت: محصولات کشاورزی تولید شده در هرمزگان سالانه به دو میلیون و ۹۰۰ هزار تن می‌رسد.

وی افزود: برخی از نقاط هرمزگان سرسبز است و فعالیت های کشاورزی گسترده ای در آن انجام می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی استان هرمزگان با اشاره به محصولاتی همچون خرمای پیارم حاجی آباد و نارنگی سیاهو، گفت: با وجود اینکه هرمزگان منطقه ای گرمسیری و خشک است، محصولات خارج از فصل در این استان تولید می‌شود.

صفا با اعلام اینکه تا کنون صد و چهل میلیون دلار صادرات به کشور هند داشته ایم، افزود: این صادرات شامل مواد معدنی، میوه و خشکبار بوده است.

وی ادامه داد: در ۶ ماه نخست امسال بیش از ۵۰ میلیون دلار صادرات به هند داشته ایم.

رئیس اتاق بازرگانی استان هرمزگان تصریح کرد: یکی از مهمترین مولفه های مهم در روابط اقتصادی ساختار سازی برای روابط دو کشور است که این مهم باید توسط دو طرف در اولویت قرار گیرد.

محمدرضا صفا در پایان اذعان داشت: امید است این دیدار نتایج بسیار خوبی در پی داشته باشد، محصولات هرمزگان می‌تواند جایگاه خوبی در هند داشته باشد.

 

 

 

اجتماعی

اقدام شهردار بندرعباس به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و تبریک به بانوان اهالی رسانه قابل تحسین است

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن به همه بانوان بیان کرد : مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در یک اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر با بانوان مدیر مسئول و خبرنگاران رسانه های هرمزگان شخصا تماس تلفنی گرفته و این روز خجسته را به آنها تبریک گفت .
پاسالار گفت : جا دارد از این اقدام ارزشمند و ارزنده ی جناب شهردار محترم با وجود مشغله کاری تقدیر و تشکر شود .
وی افزود : جناب شهردار همیشه قدردان اهالی رسانه به ویژه بانوان شاغل در عرصه ی رسانه می باشد و معتقد است که رسانه ها همکار و همراه همیشگی مجموعه شهرداری بندرعباس می باشند .

ادامه ی خواندن

اجتماعی

وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی روستای دشت امام بررسی شد

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این جلسه دکتر نرگس غلامپور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان بر تسریع روند اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی روستای دشت امام از توابع شهرستان بندرعباس تاکید کرد.
همچنین مقرر شد بازدید میدانی جهت تسهیل و رفع مشکلات این پروژه ها با حضور نماینده دستگاه های ذیربط انجام گیرد.‌

ادامه ی خواندن

اجتماعی

بررسی ۱۹طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی ۱۹ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

منتشر شده

روی

به وسیله

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ظهر امروز دوشنبه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان و با حضور اعضای این کمیسیون در استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدرس با اشاره به بررسی ۱۹ طرح در این کمیسیون گفت: پنج طرح پرورش میگو، ۲طرح مرغداری، بسته بندی آب آشامیدنی، کارگاه نجاری، دانه بندی شن و ماسه، محصولات بتنی، تولید ذغال چوب به روش نوین، تولید لوله های آبیاری قطره ای، تولید سبد پلاستیکی، دانه بندی سنگ گچ، کشت گیاهان گرمسیری، ۲ طرح تولید خوراک دام و آبزیان و یک واحد کارخانه آسفالت در نشست امروز کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک بررسی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بیان کرد: با رای اعضاء کمیسیون، اجرای هشت طرح تصویب و پنج طرح که با ضوابط قانونی مغایرت داشت مورد مخالفت قرار گرفت.

وی افزود: شش طرح نیز به منظور استعلام و بررسی مجدد به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.

قانون هوای پاک دارای ۳۴ ماده است که بر اساس ماده ۱۱ این قانون، کمیسیونی در هر استان به ریاست یکی از معاونان استاندار تشکیل می شود که مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ریاست دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد و مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ، مدیرکل سازمان بازرسی استان و فرماندار مربوطه دیگر اعضای این کمیسیون را تشکیل می دهند.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی

پر بازدیدها